Vilniaus „Ryto“ jaunimas namuose neatsilaikė prieš svečius iš uostamiesčio

2018 m. gruodžio 01 d., 16:51

Vilniaus „Ryto“ jaunimo komanda „Perlas“ (9-8) patyrė apmaudžią nesėkmę NKL pirmenybėse. Arvydo Gronskio auklėtiniai namuose po atkaklios kovos nusileido Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ ekipai (10-7) 87:91 (23:16, 23:29, 19:25, 22:21).

Vilniečiai rungtynes pradėjo užtikrintai ir po pirmojo kėlinio įgijo 7 taškų pranašumą, kurį antrajame kėlinyje padidino iki penkiolikos. Tiesa, iki didžiosios pertraukos spurtavę klaipėdiečiai sugebėjo išlyginti rezultatą ir po dviejų kėlinių rezultatas švieslentėje buvo 37:37.

Didžiąją antrosios pusės dalį „Perlas“ buvo priverstas vytis svečius iš uostamiesčio, tačiau nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis dvikovos sekundėmis.

Likus 80 sekundžių iki dvikovos pabaigos rezultatas dar buvo lygus (82:82), tačiau tuomet „Neptūnas-Akvaservis“ komandos kapitonas Deividas Anužis išprovokavo tris baudų metimus bei visus juos realizavo.

Negana to, uostamiesčio ekipos gynėjas dar dukart buvo sustabdytas pražangomis, pataikė visus keturis baudų metimus bei taip įtvirtino varžovų pergalę.

„Perlo“ ekipos neišgelbėjo ir puikus pataikymas iš toli – 11 iš 23 vilniečių tritaškių (47 proc.) pasiekė tikslą, tačiau klaipėdiečiai stipriai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių – 46:34.

„Perlas“: Karolis Giedraitis 20, Simas Jarumbauskas 14, Domantas Vilys 13, Robertas Keliačius 12.

„Neptūnas-Akvaservis“: Deividas Anužis ir Vytautas Šarakauskas – po 20, Tadas Pažėra 18, Erikas Kubilius ir Dovydas Romančenko (7 atk. kam.) – po 10.