Vilniaus „Perlas“ po nuožmios kovos pripažino Klaipėdos ekipos pranašumą

2019 m. lapkričio 14 d., 21:00
Roko Lukoševičiaus nuotr.

Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) namuose žaidęs Vilniaus „Perlas“ (5/7) nusileido „Neptūnas-Akvaservis“ (11/1) ekipai, kurie šventė pergalę 83:85 (17:20, 18:18, 21:21, 27:26).

Komandos taškų sąskaita atidarė Augustas Marčiulionis, pataikydamas metimą iš vidutinio nuotolio. Ąžuolas Tubelis, pataikęs tolimą metimą, išvedė savo komandą į priekį – 10:8. Pirmame kėlinyje Ąžuolas Tubelis pelnė net 12 taškų. Rezultatas po pirmojo kėlinio buvo 17:20.

Antrojo kėlinio pradžioje pirmuosius savo taškus įsirašė Einaras Tubutis, pataikydamas iš po krepšio. Augustas Marčiulionis, pataikęs sudėtingą metimą viena ranka, išvedė savo komandą į priekį – 25:24. Eriką Jermolajevą pakeitęs Einaras Tubutis pataikė tritaškį, taip sumažindamas savo komandos deficitą iki minimumo.

Adas Šimonis, pataikęs tolimą metimą iš aikštės kampo, išlygino rezultatą ir privertė Klaipėdos ekipos trenerį paprašyti minutės pertraukėlės. Į ilgąją pertrauką vilniečiai iškeliavo turėdami 3 taškų deficitą – 35:38.

Pirmoje rungtynių pusėje Klaipėdos ekipa suklydo 9 kartus, vilniečiai tik 3.

Trečiojo kėlinio pradžioje Ąžuolas Tubelis pataikė savo trečiąjį tritaškį. Taikliu tritaškiu Augustas Marčiulionis sumažino savo komandos atsilikimą iki minimalaus. Pelnydamas savo pirmuosius taškus, Pijus Rimkus išvedė savo komandą į priekį – 53:52. Po trijų ketvirčių pirmavo Klaipėdos ekipa – 56:59.

Pirmuosius ketvirtojo kėlinio „Perlo“ taškus atšokdamas pelnė Augustas Marčiulionis. Kėlinio viduryje savo taškų sąskaitą, po gero Simo Jarumbausko perdavim,o atsidarė ir Ernestas Naruševičius, pataikydamas iš po krepšio. Po Vilniaus ekipos trenerio paprašytos minutės pertraukėlės, Ąžuolas Tubelis pataikė metimą su pražanga, sumažindamas atsilikimą iki 5 taškų – 72:77.

Likus 2 minutėm iki rungtynių pabaigos, Augustas Marčiulionis pataikė labai svarbų tolimą metimą iš kampo. Perėmęs kamuolį Einaras Tubutis išprovokavo varžovų pražangą ir stojęs prie baudų metimo linijos krepšininkas išlygino rezultatą – 79:79. Nuaidėjus finalinei rungtynių sirenai rezultatas švieslentėje – 83:85

„Perlas“ : Ąžuolas Tubelis 28 (4 rez. perd.), Augustas Marčiulionis 19, Einaras Tubutis 16 (4/4 baud. met.), Simas Jarumbauskas 7 (11 atk. kam.).