Vilniaus „Perlas“ neatsilaikė prieš „Telšius“

2018 m. gruodžio 21 d., 20:10

Penktadienio vakarą Vilniaus jaunimo komanda „Perlas“ (11-11) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate išvykoje 58:65 (10:22, 19:10, 13:19, 14:16) nusileido šeštąją pergalę paeiliui iškovojusiems „Telšių“ (14-8) krepšininkams.

Rungtynės sėkmingiau prasidėjo šeimininkams, kurie pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 22:10. Tiesa, antrajame ketvirtyje vilniečiai atsakė tuo pačiu ir priartėjo prie namų ekipos – į ilgąją pertrauką komandos patraukė „Telšiams“ pirmaujant rezultatu 32:29.

Antrojoje rungtynių pusėje šeimininkai trečiąjį ketvirtį baigė pirmaudami 9 taškais (51:42). Lemiamame kėlinyje kiek priartėjęs „Perlas“ išliko besivejančių vaidmenyje ir Telšių miesto klubas, išlaikęs pranašumą, šventė pergalę rezultatu 65:58.

„Perlo“ ekipoje labiausiai pasižymėjo Einaras Tubutis užsitarnavęs dvigubą dublį – pelnęs 12 taškų (5/8 dvit., 2/3 baud. met.), atkovojęs 11 kamuolių, atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą ir surinkęs 26 naudingumo balus.

„Perlas“: Einaras Tubutis 12 (11 atk. kam.), Karolis Giedraitis 12 (6 atk. kam.), Ąžuolas Tubelis 11.

„Telšiai“: Ignas Razutis 12 (7 atk. kam., 5 rez. perd., 19 naud. bal.), Juozas Balčiūnas 12 (6 atk. kam.), Tomas Rimša 9 (7 atk. kam.).