Vilniaus „Perlas“ namuose nepasipriešino Sūduvai

2020 m. sausio 30 d., 21:00
Roko Lukoševičiaus nuotr.

Vilniaus „Perlas“ (14-15) pirmosios grupės namų mače Vilniuje 96:113 (24:21, 23:32, 25:36, 24:24) nusileido „Sūduva-Mantinga“ (24-5) krepšininkams.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai. Antrajame kėlinyje Adas Šimonis pataikė iš toli, Augustas Marčiulionis realizavo dvitaškį, dar po du taškus pelnė Ąžuolas Tubelis bei Andreas Kalogiros ir „Perlas“ pirmavo 34:23.

Neilgai trukus Tautvydas Kliučinykas buvo nubaustas technine pražanga, o vilniečiai tuo pasinaudoję dar labiau padidino savo pranašumą (37:23).

Vis tik tuomet „Sūduva-Mantinga“ atkuto. Jonas Zakas atseikėjo du tritaškius paeiliui, dvitaškį pridėjo T. Kliučinykas, o Justinas Jogminas sudrebino lanką dėjimu ir marijampoliečių deficitas jau buvo vienženklis – 33:41.

Netrukus T. Kliučinykas ir Gintautas Matulis pelnė taškus su pražanga, Šarūnas Beniušis realizavo baudas bei pataikė dvitaškį, o „Sūduva-Mantinga“ antrąjį kėlinį užbaigė spurtu 20:6 ir ilgąją pertrauką išėjo turėdama 6 taškų persvarą – 53:47.

„Perlas“: Ignas Juškevičius 24 (9/12 dvit.), Andreas Kalogiros 19 (5/7 dvit.), Ąžuolas Tubelis 18 (9/13 dvit., 7 atk. kam.), Augustas Marčiulionis 11 (7 rez. perd.), Jokūbas Rubinas 10.