Vilniaus „Perlas“ Klaipėdoje patyrė pralaimėjimą

2020 m. sausio 16 d., 21:00
Roko Lukoševičiaus nuotr.

Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) Vilniaus „Perlas“ (14-14) išvykoje nusileido Klaipėdos „Neptūno-Akvaserviui“ (18-9) rezultatu 56:76 (19:26, 8:22, 10:17, 19:11).

Rungtynes geriau pradėjo svečiai iš Vilniaus, kurie surengė 6:0 atkarpą. Po minutės pertraukėlės svečiai surengė kelias sėkmingas atakas, o per dvi minutes sugebėjo pelnyti 7 taškus.

Aukštesnę pavarą gynyboje įjungę klaipėdiečiai svečiams leido įmesti tik 10 taškų trečiajame kėlinyje, o patys prieš lemiamą ketvirtį įgijo rekordinę, 28 taškų persvarą (65:37).

Ketvirtasis kėlinys šiose rungtynėse tapo tik formalumu, abiejų komandų treneriai į aikštę leido mažiau rungtyniaujančius krepšininkus. Vis dėlto vilniečiai nebuvo linkę pasiduoti ir deficitą mažino, tačiau jis buvo per didelis, kad „Perlas“ sugebėtų laimėti.

„Perlas“: Ąžuolas Tubelis 19 (8 atk. kam), Simas Jarumbauskas 8 (12 atk. kam).