Vilniaus „Perlas“ iškovojo 5 pergalę „Vikinglotto-NKL“ čempionate

2019 m. lapkričio 01 d., 14:30
Roko Lukoševičiaus nuotr.

Vilniaus „Perlo“ (5-3) krepšininkai iškovojo penktąją pergalę VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse. Jie išvykoje 83:71 (19:16, 18:17, 28:27, 18:11) įveikė Tauragės (4-4) krepšinio klubą.

Svečiai iš Vilniaus įtikinamą persvarą susikrovė tik ketvirtajame kėlinyje. Likus žaisti 4 minutes puskablį pataikė Ąžuolas Tubelis, dvitaškį pridėjo Augustas Marčiulionis, o jau netrukus tas pats Tubelis įkrovė kamuolį iš viršaus, taip padidindamas „Perlo“ persvarą iki 13 taškų (81:68), kurios panaikinti Tauragės komandai per likusį laiką nepavyko.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Tubelis, kuris per 24 minutes pelnė 20 taškų (10/14 dvit.), atkovojo 11 kamuolių, vieną perėmė, blokavo tris varžovų metimus bei iš viso surinko 23 naudingumo balus.

Jau kitame ture vilniečiai namuose susitiks su „Palangos Kuršiais“

„Perlas“: Ąžuolas Tubelis 20 (11 atk. kam.), Augustas Marčiulionis 15, Adas Šimonis 14 (6 atk. kam.), Einaras Tubutis 12, Andreas Kalogiros 8 (6 atk. kam.).