Vilniaus „Perlas Energija“ nepasipriešino „Gargždams“

2020 m. lapkričio 14 d., 19:00
fotodiena.lt nuotr.

Vilniaus „Perlas Energija“ namuose 77:92 (24:16, 15:27, 20:28, 18:21) nepasipriešino „Gargždų“ (4-0) ekipai.

Svečiai į priekį truktelėjo po ilgosios pertraukos. Jonas Dumašius realizavo baudos metimą, Oskaras Pleikys bei Modestas Kumpys pridėjo po dvitaškį, o Mantas Ruikis smeigė tritaškį ir Gargždų ekipa įgijo dviženklį pranašumą – 61:50.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje M. Ruikis pataikė dar vieną tolimą metimą, savąjį tolimą metimą pridėjo M. Kumpys ir gargždiškiai įgijo triuškinamą persvarą (77:59). Per likusį laiką „Gargždai“ išlaikė dviženklę persvarą bei įsirašė pergalę.

Naudingiausiai „Perlo Energijos“ gretose žaidė Martynas Pacevičius. Aukštaūgis surinko 18 taškų bei atkovojo 9 kamuolius.

„Perlas Energija“: Martynas Pacevičius 18 (6/9 dvit., 9 atk. kam.), Justas Šukelis 15 (4/6 dvit.), Andreas Kalogiros 13, Adas Šimonis 12 (3/6 dvit.).

„Gargždai“: Mantas Ruikis 25, Oskaras Pleikys 20, Modestas Kumpys 14.