Vilniaus „Perlas Energija“ namų tvirtovėje nusileido „Kretingai“

2021 m. spalio 16 d., 20:00

Pirmąją pergalę „7bet-NKL“ iškovojo „Kretinga“ (1-3), Vilniuje 107:100 (27:15, 26:22, 25:24, 29:39) nugalėjusi vietos „Perlo Energijos“ (3-2) krepšininkus.

Kretingos krepšininkai kur kas geriau pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio turėjo 12 taškų persvarą (27:15). Per antrąjį ir trečiąjį kėlinius kretingiškiai savo pranašumą padidino iki 17 taškų (78:61).

Lemiamame ketvirtyje „Perlo Energijos“ krepšininkai puolime buvo nesustabdomi ir per kėlinį pelnė net 39 taškus, tačiau to pasivyti varžovus neužteko ir „Kretinga“ šventė pirmąją pergalę „7bet-NKL“.

Vilniaus komandai Adas Šimonis per 36 minutes pelnė 29 taškus (4/6 dvit., 6/12 trit., 3/4 baudų), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Perlas Energija“: Adas Šimonis 29 (4/6 dvit., 6/12 trit., 27 naud.), Jokūbas Rubinas 14 (4/6 dvit., 6 rez. perd.), Andreas Kalogiros (3/6 trit., 9 atk. kam.), Augustinas Kiudulas (5 atk. kam., 5 rez. perd.) po 10, Nojus Bieliauskas 9 (4 rez. perd.), Lukas Valantinas (4/7 dvit.), Rokas Jocius (4/6 dvit.) po 8.

„Kretinga“: Rytis Zabita 23, Haroldas Saprykinas 16, Edgaras Preibys, Eimantas Žilius, Rokas Šimkevičius po 15.