Vilniaus „Perlą Energiją“ papildė Gytis Valickas ir Augustinas Kiudulas

2021 m. liepos 10 d., 15:20
rytasvilnius.lt nuotr.

Nauji veidai Vilniaus „Ryto“ jaunimo sistemoje. Prie Vilniaus „Perlo Energijos“ jungiasi du, Regionų krepšinio lygos patirties ir talento turintys, vilniečiai – Gytis Valickas ir Augustinas Kiudulas.

2020-2021 m. Moksleivių krepšinio lygos (MKL) sezone G.Valickas pateko į vaikinų grupės simbolinį penketą, o A.Kiudulas buvo išrinktas į MKL U18 finalo ketverto simbolinį penketuką.

„Gytis yra apgaulingas jaunuolis. Galbūt jis atrodo ramus, bet šis vaikinas turi gerą atletiškumą. Gytis įtemptose žaidimo situacijose jaučiasi užtikrintai ir visas užduotis atlieka maksimaliai. Jis yra vienas iš tų kylančių žaidėjų, kuris myli šį sportą ir dar bando atrasti save didžiajame krepšinyje“, – apie vaikiną pasakojo „Ryto“ sistemos vadovas Mindaugas Noreika.

197 cm ūgio G.Valickas praėjusiame RKL sezone, atstovaudamas Vilniaus „Rivilę“, pasižymėjo po 11,9 taško, 3,3 atkovoto kamuolio ir 10,7 naudingumo balo.

„Augustinas per paskutinius metus nemažai patobulėjo ir tapo viena iš pagrindinių komandos figūrų. Jis kasdien įdeda daug darbo, turi tvirtą kūną ir gali žaisti per kelias pozicijas. Kovingas žaidėjas, kuris išlaiko gerą balansą tarp kovingumo ir ramumo aikštelėje“, – pridėjo M.Noreika.

17-metis A.Kiudulas savo debiutiniame RKL sezone „Rivilės“ ekipoje pelnydavo po 9,7 taško, atkovodavo po 4,3 kamuolio bei rinkdavo 10 naudingumo balų.

„Labai džiaugiamės, kad šie talentingi jaunuoliai, demonstruojantys puikius rezultatus, prisijungs prie mūsų jaunimo komandos. Tikimės, kad Gytis ir Augustinas įneš svarų indėlį į komandinius pasiekimus, o mes jiems padėsime tobulėti individualiai ir kelti savo meistriškumo lygį“, – apie vaikinų prisijungimą kalbėjo „Perlo Energijos“ vyr.treneris Edvinas Justa.

rytasvilnius.lt

atgal