Vilniaus jaunimas po atkaklios kovos nugalėjo „Sintek-Jonavos“ ekipą

2018 m. gruodžio 22 d., 19:16
R.Vyšniausko nuotr.

Vilniaus jaunimo komanda „Perlas“ (12-11) iškovojo dvyliktąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Sostinės klubas namuose po dramatiškos kovos 84:81 (21:23, 16:17, 24:22, 23:19) įveikė Jonavos „Sintek-Jonavos“ (6-16) ekipą.

Dvikovoje abu klubai kovojo taškas į tašką visų rungtynių metu. Po trijų ketvirčių priekyje vienu tašku buvo svečiai (61:62).

Įvykiams persikėlus į ketvirtąjį kėlinį, ir, likus žaisti mažiau nei dvi minutes, „Perlas“ buvo atitrūkęs 4 taškų skirtumu (77:73), tačiau jonaviečiai sugebėjo išlyginti rezultatą (77:77).

Paskutinę susitikimo minutę dvitaškį šeimininkams pataikė Karolis Giedraitis, kuris pridėjo ir taiklų baudos metimą po Martyno Pacevičiaus techninės pražangos (80:77). Per likusį laiką „Perlas“ tiksliai realizavo baudų metimus, o M. Linkevičiaus tritaškis situacijos rungtynėse jau nepakeitė.

„Perlas“: Karolis Giedraitis 27, Einaras Tubutis 19, Augustas Marčiulionis 13.

„Sintek-Jonava“: Augustinas Jankaitis 25 taškai (10 atk. kam.), Martynas Linkevičius 17, T.J. Wallace 13, Martynas Pacevičius 12, Rytis Juknevičius 10.