Vilniaus jaunimas patyrė nesėkmę Gargžduose

2018 m. gruodžio 15 d., 19:43
R.Vyšniausko nuotr.

Vilniaus jaunimo komanda „Perlas“ (11-10) patyrė nesėkmę NKL pirmenybėse. Vilniečiai svečiuose 78:86 (19:20, 16:25, 18:17, 25:24) pralaimėjo Gargždų SC (9-12) ekipai.

Pirmoji rungtynių pusė buvo nulemta antrajame kėlinyje spurtavusių (25:16) šeimininkų, kai į ilgąją pertrauką komandos išėjo gargždiškiams pirmaujant 45:35.

Abu antrosios pusės kėlinius minimaliais skirtumais laimėję vilniečiai pagrindinio laiko pabaigoje triumfuoti nesugebėjo dėl per didelio deficito, susikrauto per 20 rungtynių minučių. To pasekoje Gargždų SC šventė pergalę rezultatu 86:78.

Vilniečių ekipoje labiausiai pasižymėjo Simas Jarumbauskas, pelnęs 21 tašką (3/8 dvit., 4/7 trit., 3/5 baud. met.), atkovojęs 1 kamuolį, atlikęs 1 rezultatyvų perdavimą.

„Perlas“: Simas Jarumbauskas 21, Karolis Giedraitis 20, Ąžuolas Tubelis 11, Augustas Marčiulionis 8 (5 rez. perd.), Robertas Keliačius 1 (8 atk. kam.).

Gargždų SC: Vaidotas Pečiukas 19 (22 naud. bal.), Laurynas Lučinskas 18 (7 atk. kam., 26 naud. bal.), Arvydas Kačinas 11 (7 atk. kam.), Rokas Šimkevičius 5 (8 atk. kam.).