Sostinės jaunimas neatsilaikė prieš 18 tritaškių pataikiusį „Vytį“

2018 m. spalio 24 d., 19:08
R.Vyšniausko nuotr.

Vilniaus „Ryto“ jaunimo komanda „Perlas“ (4-3) patyrė nesėkmę prieš 18 tritaškių rungtynėse pataikusią Šakių „Vyčio“ ekipą (6-1). Sostinės krepšininkai varžovams nusileido tik po itin atkaklios kovos 99:106 (27:26, 27:27, 14:32, 31:21).

Pirmoji rungtynių pusė klostėsi taškas į tašką, o trečiojo kėlinio pradžioje Karoliui Giedraičiui surinkus septynis taškus iš eilės, „Perlas“ išsiveržė į priekį ir įgijo persvarą – 61:55, tačiau tada vilniečiai nesulaikė Š.Vingelio.

Jis susmeigė keturis tolimus metimus ir inicijavo svečių spurtą 21:2, po kurio „Vytis“ ne tik persvėrė rezultatą, bet ir pirmavo dviženkliu pranašumu – 76:63. Paskui po taiklų tolimą metimą pridėjo Erikas Jakštys, P. Beliavičius ir Justas Sakalauskas bei „Vytis“ pirmavo 86:66.

Dvikovoje likus žaisti 3 minutes, Šakių komanda dar pirmavo užtikrintai – 102:86. Į lemiamą šturmą pakilę vilniečiai tada laimėjo atkarpą 11:2 ir prasidėjus paskutinei minutei dar bandė kabintis – 97:104, tačiau galiausiai K.Giedraitis prametė iš toli, Domantas Vilys suklydo ir „Vytis“ išsaugojo persvarą – 106:99.

„Perlas“: Domantas Vilys 25 (8/14 metimai), Karolis Giedraitis 22 (9/19 metimai), Einaras Tubutis 11 (11 atk. kam.), Simas Jarumbauskas 10.

„Vytis“: Paulius Beliavičius 27 (7/15 metimai), Šarūnas Vingelis 18, Quincy Smithas 16, Marijus Užupis 15 (7 kld.).