Sostinės jaunimas antrą kartą nusileido „Ežerūnui“

2019 m. kovo 15 d., 20:06

Vilniaus „Ryto“ jaunimo ekipa „Perlas“ antrą kartą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) atrintamosiose nusileido Molėtų „Ežerūnui“. Sostinės krepšininkai 76:92 (22:24, 19:25, 15:24, 20:19) išvykoje pripažino „Ežerūno“ pranašumą.

Pirmąjį kėlinį prieš varžovus atsilaikęs „Perlas“ krautis deficitą pradėjo antrajame kėlinyje.

Prieš ilgąją pertrauką aštuonių taškų pranašumą įgavęs „Ežerūnas“ trečiajame ketvirtyje tik dar labiau padidino tempą ir jį laimėjo 24:15.

Paskutinio kėlinio metu „Perlas“ dar mėgino kabintis į rungtynes, tačiau jiems spurto surengti nebepavyko.

„Perlo“ ekipoje spindėjo Robertas Keliačius – puolėjas pelnė 20 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir surinko 28 naudingumo balus.

Pirmosiose aštuntfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynėse „Perlas“ Molėtų ekipai nusileido 88:97.

„Ežerūnas“: Arnas Beručka 16, Kostas Jonuška ir Remigijus Sugintas po 15, Jonas Zakas 14.

„Perlas“: Robertas Keliačius 20 (9 atk. kam.), Domantas Vilys 18, Simas Jarumbauskas 12, Ąžuolas Tubelis 11.