S. Jarumbausko vedamas „Ryto“ jaunimas paskutinėmis sekundėmis pralaimėjo Šakiuose

2019 m. vasario 13 d., 19:31

Vilniaus „Ryto“ jaunimo ekipos „Perlo“ trijų pergalių serija nutrūko Šakiuose. Be Augustino Marčiuliono bei Ąžuolo Tubelio rungtyniavę vilniečiai 87:90 (23:18, 17:29, 20:22, 27:21) paskutinėmis sekundėmis nusileido „Mezon-NKL“ lygos lyderiams Šakių „Vyčiui“.

Arvydo Gronskio auklėtiniai energingai pradėjo rungtynes išvykoje ir likus kelioms minutėms iki pirmojo ketvirčio pabaigos, po tikslaus tolimo Mykolo Astrausko metimo turėjo devynių taškų persvarą – 20:11. Kėlinio pabaigoje patyrę „Vyčio“ krepšininkai spurtu sumažino atsilikimą ir sostinės ekipa po dešimties minučių pirmavo – 23:18.

Antrame ketvirtyje „Perlas“ dažnai klydo ir suteikė progas varžovams pelnyti lengvus taškus. Patyrę šakiečiai sostinės komandos klaidas puikiai išnaudojo, palaipsniui mažino atotrūkį ir kėlinio pabaigoje išsiveržė į priekį. Po pirmosios rungtynių pusės sostinės komanda turėjo septynių taškų deficitą.

Trečiajame kėlinyje vaizdas išliko panašus, komandos demonstravo lygų žaidimą, kuris leido šakiečiams išlaikyti pranašumą. Vilnietis Simas Jarumbauskas ėmėsi iniciatyvos ir trečiojo kėlinio metu pelnė 9 taškus, tačiau „Vytis“ rungtyniavo rezultatyviai bei po trijų kėlinių pirmavo – 60:69.

Įspūdingai žaidusio S. Jarumbausko ir „Perlo“ pastangų paskutiniame ketvirtyje neužteko. „Vyčio“ krepšininkai didžiąją laiko dalį išlaikė 6-8 taškų pranašumą, tačiau A. Gronskio auklėtiniai paskutinėmis sekundėmis sugebėjo sugražinti intrigą. Likus žaisti vos 7 sekundes vilniečiai atsilikinėjo 2 taškais (87:89), tačiau likusio laiko neužteko rezultatui persverti ir Šakių „Vytis“ iškovojo 17-ąją pergalę iš eilės „Mezon-NKL“ pirmenybėse.

Geriausias karjeros rungtynes „Mezon-NKL“ pirmenybėse sužaidė S. Jarumbauskas. Jaunasis Vilniaus ekipos puolėjas buvo sunkiai sustabdomas ir pelnė net 39 taškus bei atkovojo 6 kamuolius.

„Perlas“: S. Jarumbauskas 39 (5 atk. kam.), D. Vilys 11 (6 rez. perd.), T. Vaičiūnas 10.

„Vytis“: Š. Vingelis 18, J. Sakalauskas 16, P. Beliavičius 11.