„Ryto“ jaunimo komanda namuose nusileido „Vyčiui“

2019 m. vasario 15 d., 19:39

Vilniaus „Ryto“ jaunimo komanda „Perlas“ (19-16) antrą kartą iš eilės pralaimėjo vieniems iš Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) lyderiams Šakių „Vyčiui“ (29-7). Arvydo Gronskio auklėtiniai po įtemptos kovos namuose 80:90 (23:27, 25:25, 18:24, 14:14) pripažino Šakių ekipos pranašumą.

Nuo pat susitikimo pradžios komandos demonstravo apylygų žaidimą, pirmaujanti komanda keitėsi ne vieną kartą. Po dviejų kėlinių „Perlas“ turėjo keturių taškų deficitą.

Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei 5 minutėms, „Vytis“ turėjo 10 taškų persvarą, tačiau „Perlo“ gynėjas Adas Šimonis pelnė taškus su pražanga, o Domantas Vilys smeigė tritaškį ir likus 2 minutėms, atsilikimas sumažėjo iki 6 taškų (78:84).

Vis tik Paulius Beliavičius pataikė iš vidutinio nuotolio, Lukas Grabauskas realizavo baudos metimą, o Karolis Kokoška atseikėjo tritaškį bei taip nusprendė mačo baigtį – 90:78.

„Perlo“ gretose rezultatyviausiai rungtyniavo 16 taškų pelnęs D. Vilys, Einaras Tubutis pridėjo 13, o prieš kelias dienas šių ekipų tarpusavio akistatoje Šakiuose žibėjęs Simas Jarumbauskas surinko 12 taškų ir atkovojo 9 kamuolius.

„Perlas“: Domantas Vilys 16 (4/7 dvit.), Einaras Tubutis 13 (6/8 dvit.), Simas Jarumbauskas 12 (9 atk. kam.), Ernestas Naruševičius ir Ąžuolas Tubelis po 10.

„Vytis“: Karolis Brusokas 21 (9/12 dvit.), Marijus Užupis 18 (3/5 trit., 12 atk. kam., 27 naud. bal.), Paulius Beliavičius 13 (1/6 trit.), Šarūnas Vingelis 12 (3/9 metimų), Karolis Kokoška 10.