Puikiai žaidęs Vilniaus jaunimas iškovojo užtikrintą pergalę prieš svečius iš Joniškio

2019 m. sausio 11 d., 19:31
R.Vyšniausko nuotr.

Vilniaus jaunimo komanda „Perlas“ (14-11) iškovojo užtikrintą pergalę NKL čempionate. Visas rungtynes pirmavusi sostinės komanda nugalėjo Joniškio „Delikateso“ (15-10) ekipą 106:74 (27:17, 22:23, 27:9, 30:25).

„Ryto“ arenoje žaidę vilniečiai mačo kontrolę į savo rankas perėmė jau pačioje jo pradžioje. Einaras Tubutis pataikė tolimą metimą ir įpusėjus pirmajam kėliniui „Perlas“ buvo priekyje 15:6. Tiesa, dviženkle persvarą ketvirtį laimėję (27:17) vilniečiai turėjo kiek pavargti antrajame kėlinyje, nes varžovai išlygino rezultatą (29:29), tačiau geriau sužaidę šeimininkai į didžiąją pertrauką keliavo pirmaudami 49:40.

Lemiamu tapo trečiasis ketvirtis, kurį „Perlas“ laimėjo 18 taškų skirtumu ir vėliau kontroliavo žaidimą bei išlaikė užtikrintą persvarą.

Šiame mače pasižymėjo visi „Perlui“ registruoti žaidėjai, o ekipoje debiutavo Emilis Butkus. Debiutinėse savo rungtynėse jis pelnė 8 taškus ir atkovojo 3 kamuolius.

„Perlas“: E.Tubutis 15, M.Blaževič 13, K.Giedraitis 12 (7 rez. perd.), Ą.Tubelis 11, A.Marčiulionis 9 (8 rez. perd.), D.Vilys, R.Keliačius, S.Jarumbauskas ir E.Butkus po 8.

„Delikatesas“: R.Biliartas 18, A.Globys 17.