Prancūzijoje vykusiame jaunimo turnyre – „Ryto“ aštuoniolikmečių triumfas

2022 m. gruodžio 20 d., 18:55
sepa-basket.com nuotr.

Prabėgusį savaitgalį į jaunimo turnyrą Prancūzijoje išvykę Vilniaus „Ryto“ aštuoniolikmečiai iš kelionės grįžo pakiliomis nuotaikos. 

Per tris dienas penkerias rungtynes iš tiek pat galimų laimėję vilniečiai tapo pirmą kartą surengto „Vendee International Basket“ turnyro nugalėtojais.

Aštuoniolikmečių komandai vadovavo „Rytas-MRU“ vyr. treneris Karolis Čyžius, o jam talkino asistentas Deimantas Vailionis. 

„Praėjo trys, gana intensyvios, bet pergalingos dienos, o pagrindinė idėja jaunimui dalyvauti tarptautiniame turnyre daugiausiai buvo dėl patirties, tačiau vykdami ten be abejo norėjome ir laimėti. Dėkojame „Rytui“ už suteiktą galimybę dalyvauti. 

Iš organizacinės pusės viskas puikiai sudėliota ir organizatoriai komandomis rūpinosi aukščiausiame lygyje. Žvelgiant į bendrą turnyro lygį – jis taip pat džiugino, buvo įdomu pasižiūrėti kaip atrodome talento prasme lyginant su kitomis ekipomis, tad išsineštos emocijos tik pozityvios“, – po pergalės turnyre kalbėjo treneris K. Čyžius. 

Septyniolikmečiai Nojus Kulieša ir Ernestas Matulevičius pateko į simbolinę turnyro komandą, o pastarasis buvo išrinktas ir viso turnyro naudingiausiu žaidėju.

rytasvilnius.lt

atgal