Pokyčiai Vilniaus „Perlo Energijos“ trenerių kolektyve

2022 m. sausio 24 d., 16:45
rytasvilnius.lt nuotr.

Po pirmosios „7bet-NKL“ sezono dalies Vilniaus „Perlas Energija“ abipusiu sutarimu nutraukė sutartį su vyr.treneriu Edvinu Justa. Nuo šiol „Perlo Energijos“ vairą perims vienas Vilniaus krepšinio legendų – Andrius Šležas. 

„Ryto“ vardas visada buvo ir yra mano širdyje. Viduje jaučiu, kad turiu čia būti. Jau tiek metų praleista sostinėje, jog įžengus į salę suprantu, kad esu savo namuose. Laukia įdomus ir intriguojantis iššūkis prisijungti sezono viduryje. Vilniaus jaunimas yra talentingas ir perspektyvus, todėl bandysime įnešti teigiamos energijos ir kilti į viršų“, – kalbėjo naujasis „Perlo Energijos“ vyr.treneris. 

Specialistas yra gerai susipažinęs su „Ryto“ jaunimo piramide, kadangi jam teko dirbti treneriu tiek NKL, tiek RKL vilniečių jaunimo komandose. A. Šležas buvo „Ryto“ dublerių ekipos trenerių štabo narys bei pagrindinis vilniečių strategas RKL čempionate. 

„Matydami dabartinius „Perlas Energija“ rezultatus kartu priėjome prie sprendimo imtis pokyčių ir tikime, kad šis pokytis jauniesiems krepšininkams duos teigiamos naudos. Dėkojame Edvinui už jo indėlį prisidedant prie „Ryto“ sistemos talentų tobulėjimo ir už lojalumą šiai organizacijai“, – už darbą treneriui dėkojo „Ryto“ jaunimo programos vadovas Mindaugas Noreika.

Ne vieną sezoną „Perlo Energijos“ trenerių štabe dirbęs E. Justa 2018 m. pradėjo kaip asistentas, o 2019 m. gruodžio mėnesį tapo pagrindiniu jaunimo ekipos strategu. Specialistas ir toliau prisidės prie jaunųjų sostinės talentų ugdymo ir vadovaus Vilniaus krepšinio mokyklos vaikų komandoms. 

rytasvilnius.lt

atgal