Po ilgosios pertraukos dominavęs Vilniaus jaunimas įveikė „Delikatesą“

2021 m. sausio 21 d., 20:15
Fotodiena.lt nuotr.

Lengvą pergalę NKL – VIKINGLOTTO čempionate iškovojo Vilniaus „Perlo-Energijos“ (7-12) ekipa. Edvino Justos auklėtiniai namuose 104:79 (23:18, 26:19, 24:14, 31:28) sutriuškino Joniškio „Delikateso“ (5-14) krepšininkus.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie antrajame kėlinyje spurtavo 11:3 ir po Pijaus Rimkaus dvitaškio su pražanga įgijo 14 taškų pranašumą (41:27).

Dvikovos lūžis įvyko po ilgosios pertraukos, kuomet vilniečiai surengė dar vieną atkarpą 13:3 ir po Tautvydo Baltrušaičio trijų baudos metimų rungtynių baigtis tapo aiški dar trečiajame ketvirtyje (71:47).

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo P. Rimkus, kuris per 18 minučių pelnė 22 taškus (2/2 dvit., 4/7 trit., 6/6 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 22 naudingumo balus.

„Perlo-Energijos“ ekipoje debiutavo Arnas Adomavičius, kuris per 14 minučių surinko 8 taškus (1/1 dvit., 2/4 trit.), atkovojo bei prarado po 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 varžovų nuobaudas ir surinko 8 naudingumo balus.

„Perlas-Energija“: Pijus Rimkus 22 (18 min.), Jokūbas Rubinas 17 (3/5 trit.), Adas Šimonis 11 (3/5 trit.), Andreas Kalogiros (6 atk. kam.) ir Tautvydas Baltrušaitis (7 atk. kam.) po 10, Rokas Jocius 9 (8 atk. kam.).

„Delikatesas“: Ja'wanas Davisas 27, Rokas Pocius 20, Žilvinas Petraitis 17.