Pirmoje mačo pusėje dominavęs „Perlas“ trečiąjį ratą pradėjo pergale Telšiuose

2019 m. sausio 25 d., 10:45

Ketvirtadienį startavo trečiasis Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) reguliariojo sezono ratas. Vilniaus jaunimo komandos „Perlo“ (16-13) krepšininkai svečiuose 85:74 (26:15, 29:24, 14:17, 16:18) pranoko vietos „Telšių“ (17-12) klubą.

Sostinės ekipa kur kas geriau sužaidė pirmąją rungtynių pusę. Pirmojo kėlinio pabaigoje Erikas Jermolajevas pataikė dvitaškį, Augustas Marčiulionis atseikėjo tritaškį, o Adas Šimonis ir Einaras Tubutis pridėjo dar po 2 taškus ir ketvirtį spurtu 9:3 užbaigęs „Perlas“ atitrūko 26:15.

Antrajame kėlinyje vilniečiai taip pat nemažino apsukų ir po A. Šimonio bei Tada Vaičūno tritaškių pirmavo 55:35. Šeimininkai kiek sėkmingiau baigė pirmąją mačo pusę ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 16 taškų deficitą (39:55).

„Telšiai“ atkuto trečiajame kėlinyje, kurį pradėjo laimėdami atkarpą 13:6 ir sumažino atsilikimą iki 9 taškų (52:61). Vis tik „Perlas“ netruko atsakyti bei surengė spurtą 8:2, po kurio vėl užtikrintai pirmavo ir papildomų šansų rimčiau užsikabinti varžovams nebesuteikė.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidė Einaras Tubutis. Nepaisant to, jog pelnė 6 taškus (2/5 dvit., 0/3 trit., 2/2 baudos),  jis atkovojo 13 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius pardavimus, blokavo 3 metimus bei surinko 22 naudingumo balus.

„Perlas“: Simas Jarumbauskas 17 (5/6 dvit.), Domantas Vilys 15, Augustas Marčiulionis 14 (2/6 trit.), Ąžuolas Tubelis 13 (6/6 dvit.), Einaras Tubutis 6 (13 atk. kam., 3 blk.).

„Telšiai“: Deividas Rasys 18 (8/15 dvit.), Mindaugas Norkus 16 (6/14 dvit., 11 atk. kam.), Laurynas Kaveckis 14 (6/8 metimų).