„Perlui“ – NKL lyderių pamoka

2017 m. gruodžio 29 d., 12:29
P.Žukausko nuotr.

Nerezultatyviai žaidęs Vilniaus „Perlas“ (8-15) namuose 57:86 (17:21, 14:20, 7:19, 19:26 ) neatsilaikė prieš Šakių „Vyčio“ (20-3) komandą.

Sėkmingiau rungtynes pradėję „Vyčio“ krepšininkai įgijo 6 taškų pranašumą (6:8), tačiau vilniečiai nepabūgo svečių iš Šakių ir persvėrė rezultatą – 11:8. Iki kėlinio pabaigos likus dviems minutėms svečiams pavyko išlyginti rezultatą – 17:17. Taikliau savo metimus realizavę „Vyčio“ krepšininkai pirmąjį ketvirtį užbaigė turėdami 4 taškų persvarą – 17:21.

Antrąjį ketvirtį geriau pradėjo Šakių komanda, kuri laimėjo atkarpą 2:6 ir pirmavo rezultatu 19:27. Įpusėjus kėliniui svečiai įgijo dviženklį pranašumą – 23:34. Po pirmosios rungtynių pusės 31:41 pirmavo „Vyčio“ ekipa.

Antroji mačo dalis prasidėjo nerezultatyviai, abi komandos per pirmąsias 3 minutes nepelnė nė taško. Įpusėjus ketvirčiui „Perlo“ krepšininkams niekaip nepavyko pelnyti taškų, savo ruožtu „Vyčio“ komanda pelnė 18 ir įgijo triuškinamą pranašumą – 31:59.

Besibaigiant trečiajam ketvirčiui šeimininkams pavyko sušvelninti deficitą – 38:60. Paskutinį ketvirtį ir vėl geriau pradėjo svečiai, kurie laimėjo atkarpą 2:8 – 40:68. Likusi kėlinio dalis nieko nelėmė, „Vytis“ šventė pergalę rezultatu 57:86.

„Perlas“: L. Kvedaravičius 12 (3/5 trit. met., 7 atk. kam), K. Giedraitis (4/6 met.) ir T. Vaičiūnas po 9.

„Vytis“: E. Jezukevičius 25 (10/11 met., 7 atk. kam.), A. Pukelis 13, G. Radzevičius ir R. Juknevičius po 12, B. Wanamaker 10.