„Perlas“ tik po atkaklios kovos nusileido „Dnipro“ ekipai

2018 m. rugsėjo 11 d., 21:02

Vilniaus „Perlas“ draugiškose rungtynėse metė rimtą iššūkį „Dnipro“ ekipai iš Ukrainos. Pirmoje rungtynių pusėje solidžiai atrodžiusiems vilniečiams po ilgosios pertraukos pritrūko jėgų. Pergalę rezultatu 71:80 (18:18, 25:24, 17:23, 11:15) šventė svečiai iš Ukrainos.

„Perlas“ rungtynes pradėjo nusiteikęs labai agresyviai. Po dviejų Einaro Tubučio taškų su pražanga vilniečiai išsiveržė į priekį – 5:2. Iki kėlinio pabaigos likus 4 minutėms „Dnipro“ ekipai pavyko išlyginti rezultatą. Kėlinio pabaigoje dvi rezultatyvias atakas surengę ukrainiečiai išsiveržė į priekį (14:18), tačiau po dviejų iš eilės Ąžuolo Tubelio dvitaškių metimų aikštės šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą – 18:18.

Antrojo ketvirčio pradžioje šeimininkai pelnė 7 taškus iš eilės ir išsiveržė į priekį rezultatu 25:21. Augustas Marčiulionis pasižymėjo taikliu tritaškiu metimu ir padidino savo komandos pranašumą iki 6 taškų – 30:24. Varžovai spurtavo (0:6) ir įpusėjus kėliniui išlygino rezultatą – 30:30. Po taiklaus E. Tubučio tritaškio vilniečiai įgijo 5 taškų pranašumą – 40:35. Kėlinio pabaigoje „Dnipro“ krepšininkai laimėjo atkarpą (3:7) ir sumažino deficitą iki 1 taško – 43:42.

Po ilgosios pertraukos savo šou ir toliau tęsė Ą. Tubelis, kuris galingu dėjimu per varžovą ir taikliu tritaškiu metimų padidino persvarą iki 3 taškų – 50:47. Ukrainiečiai atsakė spurtu (0:10) ir išsiveržė į priekį rezultatu 50:57. Likusioje trečiojo kėlinio dalyje kova vyko taškas į tašką, tačiau šeimininkams pavyko minimaliai sumažinti atsilikimą – 60:66.

Paskutiniame ketvirtyje ir toliau vyko lygi kova, sužaidus 5 minutes rezultatu 68:73 pirmavo svečiai iš Ukrainos. Iki rungtynių pabaigos likus 3 minutėms Karolis Giedraitis smeigė tolimą šūvį ir sušvelnino deficitą iki 4 taškų – 71:75. Rezultatyviau rungtynes užbaigę svečiai iškovojo pergalę rezultatu 71:80.

„Perlas“: Ą. Tubelis 16, K. Giedraitis 10 (5 atk. kam.), R. Keliačius 9, E. Naruševičius 7, A. Marčiulionis 6 (6 rez. perd.).

„Dnipro“: O. Kushnirov 15, S. Tymofeienko 14, A. Shundel 11.