„Perlas“ svečiuose nugalėjo Jonavos komandą

2017 m. gruodžio 30 d., 20:14
P.Žukausko nuotr.

Puikiai trečiąjį ketvirtį sužaidę Vilniaus Perlo“ (9-15) krepšininkai svečiuose 81:68 (17:14, 19:23, 25:9, 20:22) nukovė Jonavos „Jonava“ (12-12) komandą.

Rungtynės prasidėjo atkakliai, įpusėjus pirmajam ketvirčiui 9:11 pirmavo aikštės šeimininkai. „Perlui“ pavyko sėkmingiau sužaisti kėlinio pabaigą ir išsiveržti į priekį – 17:14. Antrąjį ketvirtį jonaviečiai pradėjo spausdami vilniečius, tai išmušė svečius iš vėžių ir leido šeimininkams išsiveržti į priekį – 21:22.

Likusioje kėlinio dalyje kova vyko itin atkakliai, o po taiklių Domanto Vilio bei Arno Beručkos tritaškių metimų „Perlui“ pavyko persverti rezultatą (32:30). Pirmąją rungtynių pusę rezultatu 36:37 laimėjo Jonavos krepšininkai.

Antrąją rungtynių pusę sėkmingiau pradėjo vilniečiai. Po dviejų iš eilės taiklių Deivido Sirvydžio tritaškių metimų bei D. Vilio triuškinančio dėjimo iš viršaus „Perlas“ įgijo 7 taškų pranašumą – 46:39. Su A. Beručkos pagalba „Perlas“ toliau tęsė savo šou ir įpusėjus ketvirčiui susikrovė dviženklį pranašumą – 54:39. Trečiojo kėlinio pabaigoje vilniečiams pavyko išsaugoti savo pranašumą – 61:46. Paskutinio ketvirčio pradžioje „Jonava“ sugebėjo laimėti atkarpą 7:16 ir sumažinti deficitą iki 6 taškų – 68:62. Rungtynių pabaigoje po šalto dušo atsipeikėję vilniečiai laimėjo rungtynes rezultatu 81:68.

„Perlas“: A. Beručka 19 (3/4 trit. met.), D. Sirvydis ir D. Vilys (6/8 met., 5 rez. perd.) po 15, M. Blaževič 12.

„Jonava“: D. Redikas ir M. Pacevičius po 12, L. Grabauskas 11.