„Perlas“ pralaimėjo Marijampolės ekipai

2018 m. vasario 03 d., 20:57
P.Žukausko nuotr.

Po itin atkaklios kovos Vilniaus „Perlas“ (13-19) pačioje rungtynių pabaigoje namuose 79:83 (17:28, 24:18, 19:20, 19:17) neatsilaikė prieš vieną iš NKL lyderių Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (26-6) ekipą.

„Perlas“ rungtynes pradėjo ne itin sėkmingai, sužaidus 3 minutes rezultatu 4:12 pirmavo „Sūduva-Mantinga“ komanda. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui marijampoliečių pranašumas išaugo iki dviženklio – 9:19. Iki kėlinio pabaigos likus 2 minutėms vilniečiams pavyko sumažinti deficitą iki vienženklės ribos – 17:26. Sėkmingiau ketvirtį užbaigė svečiai, kurie atstatė dviženklį pranašumą – 17:28. Antrojo ketvirčio pradžioje varžovų pranašumas ir toliau augo – 20:33. Po taiklaus Luko Kvedaravičiaus dvitaškio metimo su pražanga „Perlui“ pavyko sumažinti deficitą iki 7 taškų – 28:35.

Iki kėlinio pabaigos likus 3 minutėms Simas Jarumbauskas pelnė 2 taškus su pražanga bei sumažino komandos atsilikimą iki 4 taškų – 33:37. Pirmosios rungtynių dalies pabaigoje kova vyko taškas į tašką, jai pasibaigus rezultatu 41:46 pirmavo svečiai.

Antrąją rungtynių dalį sėkmingiau ir vėl pradėjo svečiai, kurie pelnė 5 taškus be atsako ir įgijo dviženklę persvarą – 41:51. Įpusėjus trečiajam ketvirčiui svečiai ir toliau pirmavo – 48:59. Po taiklių Aisčio Pilausko bei L. Kvedaravičiaus tritaškių metimų varžovų pranašumas sumažėjo iki 5 taškų 56:61. Iki kėlinio pabaigos likus mažiau nei 2 minutėms „Perlui“ pavyko dar labiau sumažinti deficitą – 60:64. Po trijų kėlinių rezultatu 60:66 pirmavo Marijampolės ekipa. Paskutinio ketvirčio pradžioje svečiai pataikė du dvitaškius metimus iš eilės ir padidino pranašumą iki 8 taškų – 62:70. Įpusėjus ketvirčiui rezultatu 64:75 pirmavo „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai. Iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei 3 minutėms „Perlui“ pavyko sugrąžinti intrigą sumažinant deficitą iki 6 taškų – 69:75, tačiau marijampoliečiai pelnė 5 taškus be atsako ir atstatė dviženklę persvarą – 69:80.

Aikštės šeimininkai savo ruožtu atsakė spurtu (7:0) ir sumažino deficitą iki 4 taškų – 76:80. Iki rungtynių pabaigos likus 30 sekundžių S. Jarumbauskas perėmė kamuolį ir išprovokavo varžovo nesportinę pražangą, sumetęs abu baudos metimus sumažino deficitą iki 2 taškų – 78:80. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 15 sekundžių A. Pilauskas išprovokavo varžovų pražangą, tačiau realizavo tik 1 baudos metimą iš 2 – 79:80. Iki kėlinio pabaigos likus 5 sekundėms A. Pilauskas ir vėl stojo prie baudos metimo linijos, tačiau prametė abu baudos metimus, tai leido Marijampolės ekipai triumfuoti rezultatu – 79:83.

„Perlas“: S. Jarumbauskas (4/4 dvit. met., 5 atk. kam., 4 rez. perd., 4 per. kam., 23 naud. bal.) ir L. Kvedaravičius (5 atk. kam., 20 naud. bal.) po 18, A. Pilauskas 14 (3/3 dvit. met.), D. Pipiras 10 ( 5/7 dvit. met., 9 atk. kam.).

„Sūduva-Mantinga“: A. Aleksandrovas 18, A. Udras 17, Ž. Šimonis 15, R. Stankevičius 12.