„Perlas“ patyrė pralaimėjimą namuose

2019 m. lapkričio 09 d., 18:00
Roko Lukoševičiaus nuotr.

Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) namuose žaidęs Vilniaus „Perlas“ (5/6) nusileido „Telšių“ (10/1) ekipai, kurie šventė pergalę 83:106 (24:29, 22:22, 18:21, 19:34).

Vilniaus „Perlo“ komandos taškų sąskaitą galingu dėjimu atidarė Ąžuolas Tubelis. Reaguodamas į varžovų žaidimą Gintautas Vileita paprašė ankstyvos minutės pertraukėlės, po kurios Augustas Marčiulionis sušvelnino rezultatą 4:8. Išprovokavęs varžovų pražangą ties tritaškio linija Augustas Marčiulionis pataikė visas tris baudas. Pirmojo kėlinio pabaigoje vilniečiai spurtavo 9-0 taip sumažindami deficitą 19:24. Rezultatas po pirmojo kėlinio 24:29.

Antrąjį kėlinį Ąžuolas Tubelis pradėjo įkraudamas iš viršaus. Augustas Marčiulionis pataikęs metimą iš vidutinio nuotolio išlygino rezultatą 33:33. Antrojo kėlinio viduryje Augustas pelnė 7 taškus iš eilės, taip neleisdamas varžovams nutolti. Pasibaigus antrajam kėliniui „Perlo“ komanda turėjo 5 taškų deficitą – 46:51.

Pirmoje rungtynių pusėje abi komandos pasižymėjo puikiu puolimu. Iš Vilniaus „Perlo“ krepšininkų, kurie pasirodė ant parketo pirmoje pusėje, taškų nepelnė tik Adas Šimonis.

Pirmieji trečiojo kėlinio taškai buvo pelnyti tik praėjus dviem minutėm žaidimo, juos baudų metimais pelnė Augustas Marčiulionis. Po perimto kamuolio Ąžuolas Tubelis nubėgo į greitą puolimą ir dėjimu sušvelnino deficitą 54:59. Po šio epizodo Telšių ekipos treneris parašė minutės pertraukėlės. Rezultatas po trijų kėlinių – 64:72.

Vilniečiai per pirmąją ketvirto kėlinio minutę sugebėjo išprovokuoti 3 pražangas. Erikas Jermolajevas į Telšių taiklius tritaškius atsakė dvejais taikliais metimais iš toli. Rezultatas nuskambėjus finalinei rungtynių sirenai 83:106.

„Perlas“: Augustas Marčiulionis 24 (6 rez. perd., 9/10 baud. met.), Simas Jarumbauskas 17 (3/3 trit.), Ąžuolas Tubelis 15, Erikas Jermolajevas 8 (2/2 trit.).