„Perlas“ nepasigailėjo „Palangos“ klubo

2018 m. sausio 06 d., 20:00
P.Žukausko nuotr.

Įspūdingai antrąjį ketvirtį NKL lygos pirmenybėse sužaidę Vilniaus „Perlo“ (10-16) krepšininkai svečiuose 85:56 (18:16, 27:7, 24:10, 16:23) su kaupu atsirevanšavo Palangos „Palanga“ (6-20) ekipai už patirtą pralaimėjimą namuose.

Rungtynės prasidėjo itin nerezultatyviai, įpusėjus pirmajam ketvirčiui rezultatu 8:7 pirmavo „Perlo“ krepšininkai.

Iki kėlinio pabaigos likus 2 minutėms vilniečiai spurtavo (10:1) ir įgijo 10 taškų pranašumą. „Palangai“ pavyko atsakyti laimėta atkarpa (0:8) ir kėlinį užbaigti sumažinant deficitą iki 2 taškų – 18:16.

Antrąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo svečiai pelnydami 17 taškų be atsako bei susigrąžindami dviženklį pranašumą – 35:18. „Perlas“ neketino mažinti apsukų ir pasibaigus pirmajai rungtynių pusei pirmavo triuškinamu rezultatu – 45:23.

Pirmoje rungtynių dalyje net du „Perlo“ krepšininkai atakavo be klaidų. Domantas Pipiras realizavo visus 5 mestus metimus ir pelnė 10 taškų, nuo jo neatsiliko ir Einaras Tubutis, pataikęs visus 3 mestus metimus, kurie jam leido pelnyti 7 taškus.

Trečioje ketvirčio pradžioje vaizdas aikštelėje nepasikeitė, „Perlas“ ir toliau kontroliavo situaciją aikštėje – 50:27. Įpusėjus kėliniui vilniečiai jau turėjo dvigubą persvarą – 54:27. Arvydo Gronskio auklėtiniai ketvirtį užbaigė įgydami dar didesnį pranašumą – 69:33.

Paskutinio ketvirčio viduryje aikštės šeimininkams šiek tiek pavyko sumažinti deficitą – 73:49, tačiau tai „Perlo“ krepšininkų nesutrikdė ir jie šventė lengvą pergalę rezultatu 85:56.

„Perlas“: D. Pipiras 15 (7/8 met., 8 atk. kam.), L. Kvedaravičius 13 (9 atk. kam.), M. Maskolaitis (8 atk. kam.) ir E. Tubutis (9 atk. kam.) po 11

„Palanga“: D. Marcinkevičius 16, A. Venckus 14, L. Remeikis 9.