„Perlas“ neatsilaikė prieš Marijampolės klubą

2017 m. lapkričio 11 d., 22:00
P.Žukausko nuotr.

Šeštadienio popietę Vilniaus „Perlo“ krepšininkai keliavo į Marijampolę, kur siekė iškovoti pergalę po apmaudžiai susiklosčiusių vakarykščių rungtynių.

Vilniečiai nuo pat pirmųjų minučių kibo varžovams į atlapus ir rungtynių pradžioje spurtavo 15:2. Tačiau aikštelės šeimininkai sugebėjo atsitiesti ir laimėti atkarpą 4:18 bei persverti rezultatą į savo pusę, užbaigdami kėlinį rezultatu 19:20.

Antrąjį kėlinį ir vėl geriau pradėjo svečiai iš Vilniaus, kurie po taiklaus Karolio Giedraičio dvitaškio metimo pirmavo 23:20. Įpusėjus antrajam kėliniui ir vėl ėmė kartotis pirmojo kėlinio scenarijus – aikštės šeimininkai laimėjo atkarpą tuo pačiu skirtumu 4:18, taip sugebėdami įgyti jau dviženklį pranašumą 27:38. Po dar sėkmingiau susiklosčiusios kėlinio pabaigos Marijampolės „Sūduvos – Mantinga“ krepšininkai žengė į ilgąją pertrauką jau turėdami triuškinantį pranašumą 27:46.

Trečiąjį kėlinį varžovai pradėjo dar viena įspūdingai laimėta atkarpa 0:15 ir susikrovė milžinišką pranašumą 27:61. Vilniečiai nesileido talžomi varžovų ir savo ruožtu pelnė 11 taškų be atsako bei sumažino atsilikimą 61:38. Kėlinio pabaigoje abiems komandoms apsikeitus taikliais metimais rezultatu 65:42 pirmavo marijampoliečiai.

Ketvirtasis kėlinys intrigos nesugrąžino, tad Vilniaus „Perlo“ krepšininkams teko pripažinti antroje turnyrinės lentelės vietoje esančios Marijampolės „Sūduvos – Mantinga“ komandos pranašumą 59:81 (19:20;8:26;15:19;17:16).

„Perlo“ gretose geriausiai žaidė: Lukas Kvedaravičius – 15, Deividas Sirvydis – 12 taškų, Arnas Beručka ir Martynas Maskolaitis pelnė po 8 taškus.

„Sūduvos – Mantinga“ komandoje išsiskyrė: Ignas Labutis – 19 taškų, Žygimantas Šimonis bei Andrius Aleksandrovas pridėjo po 17 taškų.