„Perlas“ namuose nusileido „Ereliams“

2018 m. kovo 17 d., 18:28

Trečiose NKL aštuntfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynėse Vilniaus „Perlas“ namuose 70:84 (7:18, 15:26, 28:27, 20:13) nusileido Mažeikių „Erelių“ ekipai, kuri šioje serijoje išsiveržė į priekį rezultatu 1:2.

„Perlo“ krepšininkams rungtynių pradžia nesiklostė taip, kaip jie buvo suplanavę – sužaidus 3 minutes rezultatu 2:10 pirmavo svečiai. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui „Ereliai“ įgijo dviženklį pranašumą – 4:14. Kėlinio pabaiga buvo itin nerezultatyvi, po pirmojo kėlinio vilniečiai turėjo 11 taškų deficitą – 7:18.

Antrojo ketvirčio pradžioje svečių persvara išaugo iki 13 taškų – 10:23. Toliau kova vyko taškas į tašką, įpusėjus kėliniui dvigubu rezultatu 15:30 pirmavo „Ereliai“. Iki ketvirčio pabaigos likus 3 minutėms mažeikiškiai įgijo rekordinę 19 taškų persvarą – 18:37. Pirmąją rungtynių dalį spurtu (4:7) užbaigę „Ereliai“ pirmavo rezultatu 22:44.

Antrosios rungtynių dalies pradžioje vaizdas aikštelėje nepakito, sužaidus kiek mažiau nei 4 minutes savo dominavimą ir toliau tęsė svečiai – 32:56. Iki kėlinio pabaigos likus 3 minutėms aikštės šeimininkai spurtavo (12:6) ir sumažino deficitą iki 18 taškų – 44:62. Kėlinio pabaigą ramiai sužaidę „Ereliai“ susigrąžino 21 taško pervarą – 50:71.

Paskutinis ketvirtis buvo tik formalumas, kuriame „Perlo“ krepšininkams nepavyko sukurti intrigos. Rungtynes rezultatu 70:84 laimėjo svečiai.

„Perlas“: L. Kvedaravičius (3/3 dvit.) ir K. Giedraitis (4/6 dvit.) po 13, S. Jarumbauskas 11 (5/8 met., 3 rez. perd.).

„Ereliai“: T. Rowe 20 (5/7 trit.), T. Pažėra 19 (7/10 met., 4 rez. perd.), T. Zdanavičius 17 (6/6 dvit., 5/5 baud. met.).