„Perlas“ iškovojo trečiąją pergalę iš eilės

2018 m. sausio 29 d., 00:06
P.Žukauskas nuotr.

Rezultatyviai žaidusi Vilniaus „Perlo“ (13-17) komanda namuose 95:69 (20:24, 33:13, 24:20, 16:6) susitvarkė su Telšių „Telšiai“ (15-15) krepšininkais.

„Perlas“ rungtynes pradėjo dviem taikliais tritaškiais metimais iš eilės – 6:2. Įpusėjus ketvirčiui „Telšiai“ perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį – 6:10. Iki pirmojo ketvirčio pabaigos likus 3 minutėms svečių pranašumas išaugo iki 8 taškų – 10:18. Kėlinio pabaigoje šeimininkai laimėjo atkarpą (10:6) bei sumažino deficitą iki 4 taškų – 20:24. Antrąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo vilniečiai, kurie pelnė 5 taškus iš eilės ir vėl išsiveržė į priekį rezultatu 25:24. Po taiklaus Mareko Blaževičiaus dvitaškio metimo su pražanga „Perlo“ persvarą išaugo iki 4 taškų – 30:26. Iki kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei 2 minutėms komandos kapitonas Aistis Pilauskas pelnė 5 taškus iš eilės ir padidino komandos pranašumą iki 9 taškų – 44:35. Pirmąją rungtynių dalį „Perlas“ užbaigė spurtu (9:2) ir įgijo dviženklį pranašumą – 53:37. Po dviejų kėlinių rezultatyviausiai žaidė M.Blaževičius, pelnęs 11 taškų ir Martynas Maskolaitis, kuris savo sąskaitoje turėjo 10 taškų.

Antrąją rungtynių pusę sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie savo pranašumą padidino dar 2 taškais – 59:41. Įpusėjus trečiajam ketvirčiui vilniečiai įgijo triuškinančią persvarą – 67:46. Iki kėlinio pabaigos likus 2 minutėms svečiams pavyko sumažinti deficitą – 69:54. Po trijų kėlinių rezultatu 77:57 pirmavo „Perlo“ krepšininkai. Paskutinio ketvirčio pradžioje „Perlo“ komanda spurtavo (8:2) ir įgijo didžiausią persvarą šiose rungtynėse – 85:59. Iki rungtynių pabaigos likus 3 minutėms vilniečių pranašumas išaugo iki 30 taškų – 93:63. Likusi rungtynių dalis buvo tik formalumas, rezultatu 95:69 rungtynes laimėjo Vilniaus „Perlo“ komanda.

„Perlas“: M. Blaževičius (8/11 dvit. met., 9 atk. kam.) ir D. Sirvydis (7/12 met., 4 rez. perd.) po 17, A. Pilauskas (4/7 met., 6 rez. perd.) ir M. Maskolaitis (5/8 met.) po 12, L. Kvedaravičius 11 (10 atk. kam., 5 rez. perd.), K. Giedraitis 10.

„Telšiai“: L. Kaveckas 16, O. Kaminskis 15, A. Maneikis 12.