Perlas Energija“ išvykoje pralaimėjo „Telšiams“

2021 m. spalio 28 d., 20:30

Trečiąją pergalę paeiliui „7bet-NKL“ iškovojo „Telšių“ (5-2) krepšininkai. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai savo aikštėje 79:47 (24:7, 17:13, 27:11, 11:16) įveikė Vilniaus „Perlą Energiją“ (3-4).

Žemaitijos komanda dominavo nuo pat mačo pradžios – jau po pirmojo kėlinio turėjo 17 taškų persvarą (24:7). Trečiojo kėlinio pradžioje pranašumas pasiekė 30 taškų ribą (52:22).

Rekordinis „Telšių“ pranašumas buvo 37 taškai (68:31).

Telšių komandai Edgaras Stanionis per 26 minutes pelnė 25 taškus (3/6 dvit., 5/9 trit., 4/4 baudų), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Gytis Valickas, kurio sąskaitoje per 16 minučių buvo 10 taškų (2/2 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai), 1 atkovotas kamuolys.

„Perlas Energija“: Gytis Valickas 10 (2/3 trit.), Augustinas Kiudulas ir Lukas Valantinas po 6.

„Telšiai“: Edgaras Stanionis 25, Vilius Pocius 15 (3 per. kam.), Ovidijus Kaminskis 10, Mindaugas Norkus 8.