NKL: „Perlas“ sutriuškino „Delikatesą“

2018 m. vasario 23 d., 20:35
P.Žukausko nuotr.

Vilniaus „Perlas“ (16-19) neturėjo vargo su vienais iš NKL autsaiderių Joniškio „Delikatesu“ (7-28), kuriuos namuose įveikė 93:71 (27:24, 22:11, 27:21, 16:15), taip iškovodami itin reikalingą pergalę.

Rungtynes abi komandos pradėjo apsikeisdamos taikliomis atakomis – 4:4. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui rezultatas ir toliau išliko apylygis (10:11), tačiau šeimininkai atsakė dvejomis taikliomis atakomis ir išsiveržė į priekį rezultatu 16:13.

Likusioje kėlinio dalyje abi komandos ir toliau keitėsi taikliais metimais, po pirmojo ketvirčio rezultatu 27:24 pirmavo „Perlo“ komanda.

Antrąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo vilniečiai, kurie pelnė 8 taškus iš eilės ir įgijo 7 taškų pranašumą – 35:28. Įpusėjus ketvirčiui „Perlui“ pavyko įgyti dviženklę persvarą – 38:28. Po dviejų taiklių Simo Jarumbausko baudos metimų šeimininkų persvara išaugo iki 12 taškų – 45:33. Pasibaigus pirmajai rungtynių daliai rezultatu 49:35 pirmavo „Perlo“ krepšininkai.

Antrosios rungtynių dalies pradžioje kova vyko taškas į tašką, įpusėjus trečiajam ketvirčiui „Perlo“ pranašumas išliko nepakitęs – 60:46. Po taiklaus Aisčio Pilausko tritaškio metimo bei Simo Jarumbausko dvitaškio vilniečių pranašumas išaugo iki 19 taškų – 65:46.

Kėlinio pabaigoje abi komandos ir toliau keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau šeimininkams pavyko minimaliai padidinti savo turėtą pranašumą – 76:56. Paskutiniame ketvirtyje joniškiečiams nepavyko sukurti intrigos, tai lėmė įtikinamą vilniečių pergalę rezultatu 93:71.

„Perlas“: L. Kvedaravičius 18 (6/7 dvit. met., 8 atk. kam.,), K. Giedraitis 16 (3/4 dvit. met.), D. Sirvydis 12, A. Pilauskas 11 (3/4 trit. met.), M. Maskolaitis 10 (9 atk.kam.).

„Delikatesas“: R. Biliartas 21, G. Stankevičius 15, M. Margis 12, M. Kadzevičius 11.