NKL: „Perlas“ pralaimėjo „Ežerūno“ komandai

2017 m. spalio 14 d., 22:13
P.Žukausko nuotr.

Šeštadienio popietę Vilniaus „Perlo“ krepšininkai vyko į artimiausią kelionę Nacionalinėje krepšinio lygoje. Vilniečius priėmė kaip visada kovingai nusiteikę Molėtų „Ežerūno“ krepšininkai.

Rungtynes komandos pradėjo besikeisdamos taškais ir tai nieko blogo nežadėjo vilniečiams. Po pirmojo kėlinio minimalus deficitas – 18:19. Antrajame kėlinyje darbo ėmėsi „Ežerūno“ žaidėjai Eimantas Narušis, Marius Pociukonis ir Laurynas Kirlys, po kurių 8 taškų iš eilės šeimininkai įgijo 10 taškų persvarą, o į didžiąją pertrauką komandos išėjo esant rezultatui 28:37 „Perlo“ nenaudai.

Po pasitarimo sugrįžę vilniečiai ėmėsi darbo – išlyginti rungtynes. Tai pastariesiems pavyko. Arnas Beručka trečiajame kėlinyje pelnė 9 iš savo 14 taškų. O rezultatas po trijų kėlinių 55:61 ir trimis taškais sumažintas atsilikimas. Ketvirtojo ketvirčio pabaigoje „Perlui“ pavyko pasivyti molėtiškius po Deivido Sirvydžio tritaškio iki 77:80, tačiau tuomet Karolis Lukošiūnas realizavo keturias baudas iš keturių ir „Ežerūnas“ šventė antrąją savo pergalę. „Perlas“ kol kas savo sąskaitoje turi 1 pergalę ir 3 pralaimėjimus.

„Perlo“ gretose rezultatyviausiai žaidė: Lukas Kvedaravičius – 15 taškų, Arnas Beručka – 14, Domantas Pipiras ir Aistis Pilauskas (5 rez. perdavimai) – 12.

„Ežerūnas“: Jonas Zakas – 21, Karolis Lukošiūnas – 15 taškų.

Kitą savaitalį „Perlas“ žais dvejas rungtynes namuose. Penktadienį 18:00, dublerių dvikova „Perlas“ – Kauno „Žalgiris-2“. Šeštadienį 16:00, „Perlas“ – Palangos „Palanga“.