NKL: „Perlas“ po dramatiškos kovos krito Klaipėdoje

2017 m. gruodžio 14 d., 20:08
P.Žukausko nuotr.

Po itin atkaklios kovos Vilniaus „Perlui“ (7-13) svečiuose 70:72 (14:18, 24:19, 15:19, 17:16) teko pripažinti Klaipėdos „Neptūno – Akvaservis“ (14-7) pranašumą.

Pirmasis ketvirtis svečiams prasidėjo ne itin sėkmingai (5:9), tačiau po dviejų iš eilės Domanto Vilio metimų „Perlui“ pavyko išsiveržti į priekį – 10:9.

Rezultatyviau ketvirtį užbaigę „Neptūno – Akvaservis“ krepšininkai turėjo pranašumą – 14:18.

Antrajame kėlinyje vyko itin lygi kova, tad nė vienai komandai nepavyko įgyti ženklaus pranašumo.

„Perlo“ krepšininkams pavyko geriau gintis bei užbaigti pirmąją rungtynių dalį turint minimalią persvarą – 38:37.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo aikštės šeimininkams perimant iniciatyvą į savo rankas bei įgyjant 6 taškų pranašumą – 41:47.

Svečiai nepasidavė ir atstatė pusiausvyrą, tačiau po taiklių klaipėdiečių metimų „Perlas“ atsiliko 53:56.

Sužaidus 2 minutes paskutiniame ketvirtyje svečiams pavyko išlyginti rezultatą – 58:58. Kova vyko taškas į tašką iki pat rungtynių pabaigos, tačiau pranašesni buvo „Neptūno – Akvaservis“ krepšininkai.

„Perlas“: M. Normantas 18 (6/9 met., 5 atk. kam., 4 rez. perd.), D. Sirvydis 17 (6 atk. kam.).

„Neptūnas – Akvaservis“: A. Mikalauskas ir V. Vasylius po 13, D. Anužis 12, M. Stašys 11.