NKL: „Perlas“ nusileido kauniečiams

2017 m. spalio 20 d., 22:02
P.Žukausko nuotr.

Nacionalinės krepšinio lygos penktadienio vakaras „Lietuvos ryto“ arenoje buvo karštas. Čia susitiko Vilniaus ir Kauno miestų dublerių komandos. Vilniaus „Perlas“ namuose priėmė Kauno „Žalgiris – 2“ krepšininkus.

Kauno „Žalgiris – 2“ krepšininkai pirmąją rungtynių dalį buvo per žingsnį priekyje. Pirmąjį kėlinį laimėjo 21:22, antrąjį – 17:21. Nepataikusi iš trijų taškų zonos Vilniaus „Perlo“ komanda žengė koja kojon su kauniečiais – atkovoti kamuoliai vis leido antruoju bandymu pelnyti taškus iš po krepšio. Rezultatas po dviejų kėlinių 38:43 „Žalgiris – 2“ naudai.

Trečiajame ketvirtyje „Žalgiris – 2“ krepšininkai buvo atitrūkę aštuoniais taškais, tačiau po minutinės pertraukėlės „Perlas“ surengė spurtą 10:0 ir išsiveržė į priekį 60:58. Likusi trečiojo kėlinio dalis vyko taškas į tašką, o jam pasibaigus „Perlo“ krepšininkams pavyko sumažinti atsilikimą – 62:64.

Ketvirtajame kėlinyje netrūko įspūdingų epizodų ir bekompromisės kovos. Pirmavo tai viena, tai kita komanda. Žiežirbos plieskėsi tarp abiejų komandų žaidėjų. Po Karolio Giedraičio nesportinės pražangos, likus pusantros minutės „Žalgiris – 2“ spurtavo ir išsiveržė į priekį 85:81. Paskutinė minutė buvo išbandymas abiejų komandų baudų taiklumui patikrinti. Po itin atkaklios kovos Kauno „Žalgiris – 2“ krepšininkai išsivežė pergalę iš Vilniaus rezultatu 82:87 (21:22; 17:21; 24:21; 20:23).

„Perlo“ gretose geriausiai žaidė: Robertas Keliačius 14 taškų, Deividas Sirvydis – 11, Arnas Beručka ir Marek Blaževič pridėjo po 10.

„Žalgiris – 2“ komandoje geriausiai pasirodė: Vitalijus Kozys – 20 taškų, Matas Jogėla – 15.

Kitas rungtynes „Perlo“ krepšininkai žais jau rytoj – šeštadienį „Lietuvos ryto“ arenoje 16:00, kur susitiks su Palangos „Palanga“ komanda.