NKL: „Perlas“ neprilygo Tauragės komandai

2017 m. spalio 13 d., 22:18
P.Žukausko nuotr.

Lietingą penktadienio vakarą „Lietuvos ryto“ arenoje, trečiame Nacionalinės krepšinio lygos ture, susitiko Vilniaus „Perlas“ ir lygos debiutantai – Tauragės krepšinio klubas.

Rungtynes šeimininkai pradėjo daug geriau ir spurtavo 7:0. Šaltą dušą gavę tauragiškiai ne tik kad atsigavo, tačiau ir aplenkė Vilniaus „Perlo“ komandą. Po pirmojo kėlinio 19:26 svečių naudai.

Antrame kėlinyje nesiklijuojantis žaidimas puolime „Perlui“ nieko gero nežadėjo. 4 minutes šeimininkai nesugebėjo pelnyti nė taško, o varžovai tik tolo. Šiek tiek pusiausvyrą atstatė Deividas Sirvydis, kuris įmetė fantastišką metimą iš vidurio aikštės besibaigiant antrajam rungtynių kėliniui 33:44.

Trečiąjį kėlinį svečiai ir vėl pradėjo spurtu 7:0. Sužaidus vos dvi minutes privertė „Perlo“ komandos vyr. trenerį Arvydą Gronskį prašyti minutės pertraukėlės. Nors po pasitarimo ir pavyko šeimininkams sumažinti skirtumą, tačiau po trijų kėlinių švieslentėje vis dar degė neigiamas rezultatas 57:65.

Ketvirtame kėlinyje „Perlas“ likus 2 minutėms pasivijo varžovus iki 5 taškų, tačiau ramiai pabaigą sužaidęs Tauragės krepšinio klubas išsivežė iš Vilniaus trečiąją pergalę 71:80 (19:26; 14:18; 24:11; 14:15).

„Perlo“ gretose geriausiai pasirodė: Arnas Beručka 13 taškų, Marek Blaževič – 11, Karolis Giedraitis – 10, Deividas Sirvydis – 9 (10 atkovotų kamuolių).

Tauragės krepšinio klube geriausiai žaidė: Paulius Morkeliūnas pelnęs 21 tašką, Liudas Radavičius pelnė 16.