NKL: „Perlas“ įveikė Tauragės krepšinio klubą

2017 m. lapkričio 24 d., 22:18
P.Žukausko nuotr.

Vilniaus „Perlo“ klubas pergalingai pažymėjo Margirio Normanto sugrįžimą, svečiuose 74:57 (13:12, 20:16, 21:9, 20:20) privertęs pasiduoti Tauragės krepšinio komandą.

Prasidėjus rungtynėms svečiai pirmieji pelnė taškus ir išsiveržė į priekį. Aikštės šeimininkai nesutriko ir pasivijo vilniečius bei persvėrė rezultatą – 11:12.

M.Normantas pažymėjo savo sugrįžimą į „Perlo“ gretas taikliu metimu kėlinio pabaigoje ir tai leido „Perlui“ pirmauti 13:12.

Antrajame kėlinyje vilniečiams buvo pavykę padidinti pranašumą iki 7 taškų, bet Tauragės krepšinio klubas neleido svečiams smagintis ir ketvirčio pabaigoje sušvelnino atsilikimą iki 5 taškų – 33:28.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo panašiai kaip ir pirmoji, tačiau „Perlas“ perėmė iniciatyvą į savo rankas ir kėlinį užbaigė turėdamas dviženklį pranašumą 54:37.

Ketvirtasis kėlinys jau nekėlė jokių abejonių, kas laimės šias rungtynes. „Perlui“ pavyko pirmą kartą šį sezoną iškovoti pergalę svečiuose rezultatu 74:57.

„Perlas“: A. Beručka 17 (8/8 baud. met.), A. Pilauskas 12, E. Tubutis 9, M. Normantas 6 (6 atk. kam., 5 rez. perd.).

Tauragės krepšinio klubas: A. Kvedaravičius 16, T. Sebežiovas 12, P. Parachomikas 11.

Kitas rungtynes „Perlo“ krepšininkai žais jau šį šeštadienį „Lietuvos ryto“ arenoje, kai 16.00 val. susitiks su Molėtų „Ežerūnas“ komanda.