NKL lygoje – užtikrinta „Perlo“ pergalė

2017 m. lapkričio 17 d., 20:07
P.Žukausko nuotr.

Jau rungtynių pradžioje tritaškiais metimais prapliupęs Vilniaus „Perlas“ (4–9) 97:82 (33:19, 22:22, 23:24, 19:17) nepaliko vilčių Mažeikių „Ereliams“ (4–9).

„Perlo“ komanda pirmajame kėlinyje pademonstravo neįtikėtiną tolimų metimų taiklumą. Po Tado Vaičiūno bei Arno Beručkos šūvių iš toli vilniečiai susikrovė dviženklį pranašumą bei užbaigė kėlinį, pirmaudami rezultatu 33:19.

Antrasis kėlinys prasidėjo lygiai taip pat, kaip ir pirmasis – šeimininkai ir toliau bombardavo varžovus iš Mažeikių tritaškiais metimais.

Vilniaus „Perlas“ išlaikė dviženklį pranašumą, pirmąją rungtynių dalį laimėdamas 55:41.

Trečiame ketvirtyje „Ereliai“ parodė charakterį ir įpusėjus kėliniui sumažino deficitą iki 7 taškų – 60:53.

Šeimininkai nepabūgo svečių iš Mažeikių spaudimo ir atstatė pranašumą, užbaigdami trečiąjį kėlinuką rezultatu 78:65.

Ketvirtajame kėlinyje vilniečiai išlaikė pranašumą ir laimėjo 97:82.

„Perlas“: M. Maskolaitis 23 (8/13 met.), A. Beručka 18, T. Vaičiūnas 12, D. Pipiras 11 (5/5 met.), K. Giedraitis 10.

„Ereliai“: A. Urbonas ir L. Kaveckis pelnė po 17 taškų, I. Razutis pridėjo 15.