Molėtuose šeimininkavęs Vilniaus jaunimas sutriuškino „Ežerūną“

2019 m. sausio 12 d., 18:47
R.Vyšniausko nuotr.

Karolis Giedraitis, Einaras Tubutis ir Domantas Vilys kartu surinko 60 taškų, o jų vedama Vilniaus jaunimo komanda „Perlas“ (15-11) Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) svečiuose 97:64 (27:18, 23:11, 26:14, 21:21) sutriuškino Molėtų „Ežerūną“ (9-18).

Vilniečiai reikalus išsprendė dar prieš ilgąją pertrauką. Sėkmingai susitikimą pradėjęs „Perlas“ po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 27:18, o antrajame ketvirtyje varžovus pasiuntė į visišką nokautą.

K.Giedraitis smeigė tritaškį, D.Vilys pelnė taškus su pražanga, o kiek vėliau sudrebino lanką dėjimu ir svečių pranašumas tapo beveik dvigubu – 35:18. Kėlinio pabaigoje Einaras Tubutis surinko 5 taškus paeiliui, K.Giedraitis pridėjo du tolimus metimus ir „Perlo“ pranašumas abejonių nebekėlė (50:26).

Iš minėtosios trijulės geriausiai pasirodė K.Giedraitis. Jis pelnė 20 taškų (1/3 dvit., 6/9 trit., 0/1 baudos), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, kartą suklydo bei surinko 27 naudingumo balus.

„Perlas“: Einaras Tubutis 21 (5/7 dvit., 8 atk. kam., 25 naud. bal.), Karolis Giedraitis 20 (6/9 trit.), Domantas Vilys 19 (7/12 metimų).

„Ežerūnas“: Arnas Beručka 15 (6/9 dvit.), Kostas Jonuška (4/5 dvit.) ir Jonas Zakas po 11.