Lemiamoje atakoje L. Valantino blokas nugesino į rungtynes sugrįžusius kretingiškius

2021 m. gruodžio 11 d., 20:20
Roko Lukoševičiaus nuotr.

„7bet-NKL“ čempionate Vilniaus „Perlas Energija“ (6-12) įsirašė dar vieną pergalę. „Ryto“ dubleriai savo arenoje 91:85 (34:18, 22:23, 18:20, 17:24) įveikė „Kretingą“ (5-14).

Likus 40 sekundžių iki rungtynių pabaigos „Kretingos“ žaidėjas Domininkas Matutis smeigė komandai gyvybiškai svarbų tritaškį (82:89), o kitoje aikštės pusėje Pijus Rimkus sužingsniavo, todėl Kretingos ekipa ir vėl turėjo kamuolį savo rankose.

Likus 26 sekundėms Haroldas Saprykinas smeigė tolimą metimą (85:89), sugrąžindamas intrigą į rungtynes.

Rytis Zabita prasižengė, tačiau Gyčio Valicko anka nesudrebėjo – jis realizavo abu baudų metimus (91:85).

Likus 21 sekundei po Arimanto Mikaločiaus minutės pertraukėlės „Kretinga“ surengė ataką, kurioje Rytis Zabita nuo Luko Valantino gavo bloką ir prarado kamuolį.

Vilniaus krepšininkai per likusį rungtynių laiką pergalės nepaleido.

Vilniaus ekipos gretose išsiskyrė Jokūbas Rubinas, kurio sąskaitoje per 31 minutę buvo 18 taškų (5/6 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.), 3 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 24 naudingumo balai.

Kretingos komandai Rytis Zabita per 33 minutes pelnė 25 taškus (9/16 dvit., 7/9 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 39 naudingumo balus.

„Perlas Energija“: Jokūbas Rubinas 18 (5/6 dvit., 6 rez. perd.), Andreas Kalogiros 13 (4/5 dvit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Augustinas Kiudulas (3/3 dvit., 5 atk. kam.) ir Gytis Valickas po 11, Rokas Jocius 10 (5/5 dvit., 4 atk. kam.), Modestas Babraitis (5/6 baud.) ir Lukas Valantinas po 8.

„Kretinga“: Rytis Zabita 25 (9/16 dvit., 39 naud.), Haroldas Saprykinas 23, Domininkas Matutis 15 (7 rez. perd.), Spenseris Mitchellas 10.