Karolio Giedraičio vedamas „Ryto“ jaunimas pranoko KTU ekipą

2018 m. gruodžio 14 d., 19:49
R.Vyšniausko nuotr.

Karolis Giedraitis buvo rezultatyviausias Vilniaus „Perlo“ (11-9) klubo gretose, o jo vedama sostinės ekipa namuose 71:57 (19:15, 18:18, 17:11, 17:13) susitvarkė su Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) autsaideriais Kauno KTU (3-17).

Šeimininkai rungtynių eigą perlaužė po ilgosios pertraukos. K.Giedraitis pataikė dvitaškį, Ernestas Naruševičius ir Ąžuolas Tubelis pridėjo po baudos metimą, o atkarpą 6:0 vainikavo Simas Jarumbauskas, kuris padidino „Perlo“ pranašumą iki dviženklio (43:33).

KTU dar buvo sumažinę savo deficitą iki 6 taškų (42:48), tačiau S. Jarumbauskas ir Erikas Jermolajevas kėlinio pabaigoje smeigė po tritaškį ir vilniečiai atstatė dviženklę persvarą – 54:44. Ketvirtajame kėlinyje Arvydo Gronskio auklėtiniai rimto pasipriešinimo nebesulaukė ir įsirašė 11-ąją pergalę.

Nugalėtojams K.Giedraitis pelnė 21 tašką (4/7 dvitaškių, 3/10 tritaškių, 4/4 baudų metimų), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, triskart suklydo bei surinko 19 naudingumo balų.

„Perlas“: Karolis Giedraitis 21 (4/7 dvit., 3/10 trit.), Simas Jarumbauskas 12 (6 atk. kam.), Robertas Keliačius 9.

KTU: Matas Ragauskas 18 (4/10 trit.), Gytis Asačiovas 14 (3/8 dvit.), Redas Jakubauskas 7.