Einaro Tubučio benefisas nukalė pergalę Vilniaus „Perlui“

2019 m. gruodžio 22 d., 17:55

Namuose žaidusi Vilniaus „Perlo“ (12/10) komanda „VIKINGLOTTO–NKL“ rungtynėse įveikė Mažeikių „Erelius“ (9/13) 106:81 (27:15, 18:29, 32:17, 29:20). Sostinės ekipoje nerungtyniavo komandos lyderis Ąžuolas Tubelis, tačiau tai nesutrukdė vilniečiams pasiekti užtikrintą pergalę.

„Perlo“ krepšininkai rungtynes pradėjo spurtuodami 8:0, kuomet Simas Jarumbauskas pelnė 4 taškus, metimą iš po krepšio pataikė Adas Šimonis bei Erikas Jermolajevas įmetė abu baudų metimus. Kiek vėliau, Simui Jarumbauskui pataikius metimą iš vidutinio nuotolio, vilniečiai pirmavo 12:7.

Antroje kėlinio pusėje, sostinės krepšininkai sužaidė galingą atkarpą ir pelnė 15 taškų be varžovų atsako, neleisdami jiems pelnyti taškų kiek daugiau nei 5 minutes. Sužaidus pirmąjį kėlinį pirmavo Vilniaus komanda 27:15.

Prastai pradėjus antrąjį ketvirtį, Edvinas Justa paprašė minutės pertraukėlės. Po kelias minutes trukusio taškų bado, Erikas Jermolajevas pataikytu dvitaškiu padvigubino savo komandos pranašumą 31:27. Visame antrame kėlinyje aikštelėje vyko nuožmi kova, skirtumas tarp komandų nebuvo padidėjęs iki dviženklio ir sužaidus pirmąją rungtynių pusę vilniečiai turėjo minimalų pranašumą 45:44.

Trečiąjį kėlinį vilniečiai pradėjo sėkmingai ir Augustui Marčiulioniui pelnius devintąjį savo tašką sostinės krepšininkai pirmavo 53:47. Jokūbas Rubinas, pataikęs tolimą metimą, padidino savo komandos pranašumą iki 10 taškų 64:54.

Ketvirtį užbaigė Jokūbas Rubinas, kuris tiksint paskutinėms kėlinio sekundėms pelnė 2 taškus ir vilniečiai paskutinįjį kėlinį pasitiko turėdami rekordinį 16 taškų pranašumą 77:61.

Paskutiniajame ketvirtyje vilniečiai apsukų nemažino. Jokūbui Rubinui pataikius antrąjį tolimą metimą, vilniečiai įgijo 19 taškų pranašumą 82:63. Sostinės krepšininkai susikrauto pranašumo neišbarstė ir paskutinįjį kėlinį laimėję 9 taškų skirtumu šventė pergalę 106:81.

„Perlo“: Einaras Tubutis 22 (51 naud. bal.), Simas Jarumbauskas 17 (7 rez. perd.), Augustas Marčiulionis 16 (8 rez. perd.)