D.Vilio ir E.Tubučio vedamas „Perlas“ palaužė „Erelius“

2018 m. gruodžio 07 d., 20:39
A.Pliadžio nuotr. nuotr.

Dešimtąją pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) įsirašė Vilniaus „Perlo“ (10-8) krepšininkai, kurie namuose 88:83 (23:26, 17:13, 22:24, 26:20) palaužė Mažeikių „Erelius“ (6-11).

Rungtynių nugalėtojas sprendėsi susitikimo pabaigoje. Iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei trims minutėms, vilniečiai pirmavo 74:73, tačiau tuomet Einaras Tubutis pataikė iš toli, Simas Jarumbauskas realizavo baudos metimą, o Domantas Vilys atseikėjo dar vieną tritaškį ir minutės atkarpą 7:0 laimėję šeimininkai susikrovė pergalingą pranašumą (81:73).

Mačo pabaigoje „Ereliai“ dar buvo sušvelninę atsilikimą iki 4 taškų (81:85), tačiau D. Vilys pataikė dar vieną tolimą metimą ir rungtynių baigtis tapo galutinai aiški – 88:81.

Būtent D. Vilys ir įnešė didžiausią indėlį į pergalę. Jis pelnė 21 tašką (4/7 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 4/4 baudų metimų), atliko du rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą bei surinko 21 naudingumo balą.

Jam puikiai talkinęs E. Tubutis pridėjo 16 taškų (5/5 dvitaškių, 2/5 tritaškių), 8 ir 2 perimtus kamuolius, rezultatyvų perdavimą bei aikštelę taip pat paliko su 21 naudingumo balu.

„Perlas“: Domantas Vilys 21 (4/7 dvit., 3/4 trit.), Einaras Tubutis 16 (5/5 dvit., 8 atk. kam.), Karolis Giedraitis 13 (3/8 dvit., 2/5 trit.), Simas Jarumbauskas 12 (4/6 dvit.).

„Ereliai“: Ignas Fiodorovas 21 (6/9 dvit., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 32 naud. bal.), Haroldas Saprykinas 18 (7/10 dvit.), Tomas Zdanavičius 13 (4/6 dvit.).