Baltarusius nugalėjo pirmajame kėlinyje pranašumą susikrovę „Perlo“ krepšininkai

2019 m. gruodžio 06 d., 20:00
Roko Lukoševičiaus nuotr.

Pergalę „VIKINGLOTTO-NKL“ ir Baltarusijos turnyre iškovojo Vilniaus „Perlo“ krepšininkai, kurie namuose 99:83 (32:14, 18:22, 25:18, 24:29) nugalėjo Minsko „Tmoki-2“ komandą.

Pranašumą, kurį išlaikė iki pat rungtynių pabaigos, vilniečiai susikrovė dar pirmajame kėlinyje – per pirmąsias 6 susitikimo minutes spurtavo 24:2, o po dešimties žaidimo minučių pirmavo 18 taškų (32:14).

„Perlo“ krepšininkai pataikė dvigubai daugiau tritaškių, kai realizavo 10 metimų iš 28 ir taip deklaravo 36 procentų taiklumą. Tuo metu „Cmoki-2“ įmetė 5 iš 18 (28 proc.) tolimų metimų.

„Perlas“: Einaras Tubutis 20 (6 atk. kam.), Augustas Marčiulionis 17 (6 išprov. praž.), Simas Jarumbauskas 15 (6 atk. kam.), Jokūbas Rubinas 14 (5 rez. perd.), Adas Šimonis 11.