A.Šimonio ir M.Pacevičiaus duetas nukalė „Perlo Energijai“ pergalę prieš „Kuršius“

2020 m. gruodžio 03 d., 20:40
Matas Baranauskas nuotr.

Trečiąją pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse iškovojo Vilniaus „Perlas Energija“ (3-6). Edvino Justos auklėtiniai namuose 106:91 (30:18, 26:17, 23:27, 27:29) susitvarkė su Palangos „Kuršių“ (1-4) krepšininkais.

Dvikovą spurtu 25:12 pradėjo šeimininkai ir po Luko Valantino dvitaškio įgijo 13 taškų pranašumą. Antrojo kėlinio pradžioje Lukas Gudavičius šiek tiek sumažino „Kuršių“ pranašumą iki 10 taškų (35:25), tačiau vilniečiai atsakė atkarpa 8:0 ir susikrovė 18 taškų persvarą (43:25).

Po ilgosios pertraukos E. Justos auklėtiniai dar labiau įsisiautėjo, Martynas Pacevičius smeigė tolimą metimą ir „Perlo Energijos“ pranašumas išaugo iki 27 taškų (66:39).

Svečiams iš Palangos rungtynių pabaigoje pavyko sumažinti atsilikimą, tačiau Vytauto Buzo auklėtiniams laiko neužteko ir pergalę šventė jaunieji sostinės krepšininkai.

Naudingiausiai vilniečių gretose rungtyniavo Adas Šimonis. Gynėjas per 28 minutes pelnė 27 taškus (3/6 dvit., 6/6 trit., 3/3 baud.), atkovojo 5 ir prarado 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 31 naudingumo balą.

„Kuršiuose“ naudingiausiai rungtyniavo Mantvydas Staniulis, kuris per 28 minutes pelnė 24 taškus (2/3 dvit., 5/9 trit., 5/5 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

„Perlas Energija“: Adas Šimonis 27 (6/6 trit.), Martynas Pacevičius 24 (9/15 dvit., 9 atk. kam.), Pijus Rimkus 11, Jokūbas Rubinas 10 (10 rez. perd.), Rokas Jocius 9.

„Kuršiai“: Mantvydas Staniulis 24, Justas Sakalauskas 18, Jonas Stakeliūnas 11, Chase'as Harleris 10, Robertas Keliačius 9.