A.Gronskio auklėtiniai užtikrintai įveikė kauniečius

2018 m. vasario 09 d., 20:59
P.Žukausko nuotr.

Puikiai trys kėlinius gynyboje sužaidusi Vilniaus „Perlo“ (14-19) komanda svečiuose 79:69 (25:13, 20:12, 20:17, 14:27) susitvarkė su Kauno KTU (7-25) krepšininkais.

Rungtynės „Perlui“ prasidėjo ne itin sėkmingai – aikštės šeimininkai laimėjo atkarpą 0:9. Vilniečiams pavyko atsigauti po šalto dušo ir priartėti prie varžovų – 7:9. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui Domantas Pipiras pelnė du taškus su pražanga ir ištirpdė kauniečių pranašumą iki minimumo – 11:12. Toliau sekė taškų badas, kuris tęsėsi dvi minutes, tačiau jį užbaigė Lukas Kvedaravičius grūsdamas kamuolį į varžovų krepšį – 13:13. Neįtikėtinai sėkmingai gynyboje žaidęs „Perlas“ per likusią kėlinio dalį Kauno KTU komandai neleido įmesti nė vieno taško.

Puiki gynyba svečiams leido laimėti atkarpą (12:0) ir užbaigti ketvirtį turint dviženklį pranašumą – 25:13. Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepakito, vienu metu vilniečiams pavyko susikrauti 19 taškų persvarą, kuri laikėsi didžiąją ketvirčio dalį. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatu 45:25 pirmavo „Perlo“ krepšininkai.

Antrosios rungtynių dalies pradžioje kova vyko taškas į tašką, įpusėjus trečiajam ketvirčiui „Perlo“ komandai pavyko dar labiau padidinti pranašumą – 53:32. Iki kėlinio pabaigos likus trims minutėms šeimininkai spurtavo (3:10) ir sumažino deficitą iki 14 taškų – 56:42. Trečiojo ketvirčio pabaigoje Einaras Tubutis bei Tadas Vaičiūnas smeigė po tritaškį metimą, o D. Pipiras pelnė du taškus su pražanga, tai leido kėlinį užbaigti turinti didžiausią rungtynių persvarą – 65:42. Paskutiniame ketvirtyje šeimininkai dar bandė kabintis į rungtynes sumažindami atsilikimą iki 10 taškų (67:77), tačiau vilniečiams pavyko atlaikyti varžovų spaudimą ir laimėti rungtynes rezultatu 79:69.

„Perlas“: D. Pipiras 15 (6/8 dvit. met.), E. Tubutis 14 (6/8 met., 10 atk. kam.), A. Beručka 12 (3/3 dvit. met.), D. Vilys 10 (3 rez. perd.).

KTU: M. Ragauskas 20, D. Rinkūnas 10, M. Staniukaitis ir K. Kokoška po 9.