„Žalgirio“ ir „Ryto“ dublerių akistatoje – įtikinama Kauno klubo pergalė

2020 m. vasario 13 d., 20:45
Roko Lukoševičiaus nuotr.

Vilniaus „Perlo“ išvykoje 72:88 (15:19, 10:25, 25:22, 22:22) nusileido Kauno „Žalgirio“ (16-16) krepšininkams.

Po šio mačo jaunieji žalgiriečiai išliko septintoje pirmosios grupės vietoje, tuo metu sostinės ekipa – aštuntoje pozicijoje.

Neilgai trukus Dominykas Stenionis smeigė tritaškį, Nedas Kancleris realizavo baudas, o prieš pat antrojo ketvirčio pabaigą D. Stenionis atseikėjo dar vieną tolimą metimą ir „Žalgiris-2“ į ilgąją pertrauką išėjo turėdamas 19 taškų pranašumą – 44:25.

Tiesa, „Perlas“ kilo į lemiamą šturmą ketvirtajame kėlinyje. Einaras Tubutis pataikė iš toli, Jokūbas Rubinas realizavo baudas, o E. Tubutis smeigė dar vieną tritaškį ir, likus kiek mažiau nei 6 minutėms, svečiai atsiliko jau tik 6 taškais (65:71).

Paskutiniajame kėlinyje sostinės ekipos vaikinams daugiau priartėti nepavyko ir jie patyrė pralaimėjimą Kaune 72:88.

„Perlas“ šiame mače vertėsi be Ąžuolo Tubelio ir Augusto Marčiulionio, kurie išvyko į prestižinę „Basketball Without Borders“ stovyklą Čikagoje.

„Perlas“: Simas Jarumbauskas 25 (8/15 dvit., 8 atk. kam.), Jokūbas Rubinas 18 (4/8 trit., 8 rez. perd.), Ignas Juškevičius 9.