Vilniaus „Perlas“ neatsilaikė prieš palangiškių spurtą

2019 m. lapkričio 02 d., 19:00
Roko Lukoševičiaus nuotr.

Vilniaus „Perlo“ (5-4) ekipa NKL („VIKINGLOTTO-NKL“) čempionate patyrė nesėkmę namuose. Gintauto Vileitos auklėtiniai namuose 81:73 (17:19, 17:22, 31:18, 16:14) nusileido Palangos „Kuršių“ (4-5) krepšininkams.

„Perlo“ ekipa antrajame kėlinyje po taiklaus Jokūbo Rubino tritaškio turėjo 9 taškų persvarą (41:32), tačiau beveik visas rungtynes atsilikinėję palangiškiai, vedami Quincy Tayloras ir Aido Viskonto, trečiajame kėlinyje surengė spurtą: Rimantas Keliaučius pataikė baudas, Tayloras smeigė tritaškį ir rezultatas tapo lygus (60:60).

Ketvirtajame kėlinyje, likus žaisti kiek mažiau nei 7 minutes, „Kuršiams“ tritaškį pelnė Mindaugas Reminas, vėliau jis dar pridėjo du baudų metimus ir Palangos ekipa įgijo apčiuopiamą 10 taškų persvarą (72:62), kurios vilniečiams per likusį laiką panaikinti nepavyko.

„Perlas“: Ąžuolas Tubelis ir Einaras Tubutis (7 atk. kam.) – po 14, Adas Šimonis 12, Jokūbas Rubinas 10, Augustas Marčiulionis 6 (7 atk. kam., 8 rez. perd.).