Vilniaus „Perlas“ išvykoje nusileido „Šilutės“ ekipai

2019 m. lapkričio 07 d., 20:00
Roko Lukoševičiaus nuotr.

Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) Vilniaus „Perlas“ (5-5) nusileido „Šilutės“ (7-3) krepšininkams, kurie namuose šventė pergalę 81:108 (23:30, 18:23, 13:32, 27:23).

Rungtynių pradžioje žaidėjai demonstravo aukštą tempą ir rungtynės vyko taškas į tašką. Po Pauliaus Poškos taiklaus tolimo metimo Šilutės komanda išsiveržia į priekį 11:6. Po Šilutės ekipos klaidos Jokūbas Rubinas pozicinėje atakoje pataiko metimą iš vidutinio nuotolio sušvelnindamas rezultatą 24:21. Kėliniui pasibaigus rezultatas švieslentėje buvo 30:23.

Antrąjį kėlinį Šilutės ekipa pradėjo dvejais taikliais tritaškiais iš eilės ir taikliu metimu iš po krepšio, taip sužaisdami atkarpą 8-0. Vilniaus „Perlo“ krepšininkai nepasimetė ir į šį spurtą atsakė savo spurtu 6-0 ir po Einaro Tubučio taškų iš po krepšio rezultatas buvo 38:29. Tiksint paskutinėms kėlinio sekundėms Simas Jarumbauskas pataiko metimą su varžovų pražangą bei pataikęs baudos metimą sušvelnina rungtynių rezultatą – 53:41.

Trečiojo kėlinio „Perlo“ taškų sąskaitą atidaro Einaras Tubutis pataikydamas iš toli. Šilutės ekipa išsiveržia į priekį ir rezultatas po trečiojo kėlinio – 85:54.

Vilniečiai ketvirtąjį kėlinį pradėjo perimdami du kamuolius. Kėlinio pradžioje dėl techninių kliūčių trumpam buvo sustabdytas rungtynių laikas. Kėlinio viduryje NKL debiutavo Šilutės komandos žaidėjas Vingaudas Radišauskas. Vilniaus ekipoje visi į aikštę išbėgę krepšininkai sugebėjo pasižymėti taškais. Nuskambėjus finalinei sirenai Šilutės komanda iškovojo pergale 108:81.

„Perlas“: Simas Jarumbauskas 18 (6/7 dvit.), Adas Šimonis 12 (5 atk. kam.), Einaras Tubutis 11, Augustas Marčiulionis ir Ernestas Naruševičius po 10 tašk