Vilniaus „Perlas“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš Šilalės ekipą

2019 m. gruodžio 19 d., 20:05
Roko Lukoševičiaus nuotr.

Vilniaus „Perlo“ (11/10) komanda VIKINGLOTTO – NKL rungtynėse išvykoje 98:82 (21:24, 19:21, 36:13, 22:24) pranoko Šilalės „Lūšies“ krepšininkus (5/17).

„Perlo“ krepšininkai rungtynes pradėjo atkarpa 4:0, o varžovai savo pirmuosius taškus pelnė tik sužaidus kiek daugiau nei 2 minutes. Erikui Jermolajevui pelnius taškus iš po krepšio, komandas skyrė 5 taškai 10:5. Ketvirčio pabaigoje vilniečiai pelnė 4 taškus, be varžovų atsako, ir taip išlygino rungtynių rezultatą 19:19. Pasibaigus pirmajam kėliniui, komandas skyrė 3 taškai 21:24.

Antrojo kėlinio pradžioje, Adas Šimonis pataikė pirmąjį savo tolimą metimą. Sekančioje atakoje Simas Jarumbauskas išlygino rungtynių rezultatą 26:26. Varžovams bandant atitrūkti, Augustas Marčiulionis pelnė 2 taškus su varžovo pražanga ir pataikęs baudos metimą sumažino atsilikimą iki minimalaus. Atkovojęs kamuolį puolime ir pelnęs lengvus taškus iš po krepšio, Einaras Tubutis išvedė savo komandą į priekį 36:35. Sužaidus pirmąją rungtynių pusę, vilniečiai turėjo 5 taškų deficitą 40:45.

Simas Jarumbauskas trečiąjį kėlinį pradėjo pataikydamas tolimą metimą. Varžovui slystelėjus ant parketo, Jokūbas Rubinas pelnė greitus taškus puolime ir sumažino atsilikimą iki 1 taško 49:50. Vilniečiams pataikius du tolimus metimus iš eilės, Šilalės treneris paprašė minutės pertraukėlės. Komandas skyrė 7 taškai 59:52.

Erikas Jermolajevas, tinkamu laiku pasirodęs tinkamoje vietoje, padidino savo komandos pranašumą iki dviženklio 63:52. Trečiąjį ketvirtį laimėję rezultatu 36:13, sostinės krepšininkai paskutinįjį kėlinį pasitiko turėdami 18 taškų pranašumą 76:58.

Naudingą atkarpą ketvirtajame kėlinyje sužaidė Einaras Tubutis. Krepšininkas atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius iš eilės, po kurių atliko dėjimą bei išprovokavo nesportinę varžovo pražangą. Po jo baudų metimų, vilniečiai pirmavo 81:65. Savo susikrauto pranašumo vilniečiai neišbarstė ir šventė užtikrintą pergalę 98:82.

„Perlas“: Einaras Tubutis 26 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Simas Jarumbauskas 22 (10 atk. kam.), Erikas Jermolajevas 12 (5 atk. kam.)