Vilniaus „Perlas“ iškovojo trečiąją pergalę iš eilės NKL pirmenybėse

2018 m. spalio 19 d., 19:19
R.Vyšniausko nuotr.

Vilniaus „Ryto“ jaunimo komanda „Perlas“ (4-1) iškovojo ketvirtąją pergalę NKL pirmenybėse. Sostinės komanda namuose 78:72 (20:12, 15:18, 21:16, 22:26) įveikė Telšių „Telšių“ (3-2) ekipą.

Visos rungtynės vyko ypač atkakliai, o vilniečiams itin padėjo užtikrintai sužaistas pirmasis kėlinys. Per pirmąsias 10 minučių išsiskyrė Einaras Tubutis, kuris į varžovų krepšį įmetė 7 taškus, o tai padėjo sostinės ekipai įgyti 8 taškų pranašumą (20:12).

Antrame kėlinyje vilniečiai įkrito į nedidelę duobę puolime, tačiau trečiame bei ketvirtame ketvirčiuose sužaidė užtikrinčiau bei pasiekė pergalę.

Šiame mače „Perlo“ komanda pataikė net 8 tritaškius iš 19, atkovojo 46 kamuolius ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų.

Dar vieną puikų susitikimą šiame NKL sezone sužaidė Karolis Giedraitis, kuris pataikė kelis svarbius metimus ketvirtajame kėlinyje ir surinko 19 taškų, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 2 kamuolius.

„Perlas“: K.Giedraitis 19 (5 rez. perd.), D.Vilys 12, E.Tubutis 11, R.Keliačius 9, Ą.Tubelis 8 (11 atk. kam.), A.Marčiulionis 7 (4 rez. perd., 4 atk. kam.).

„Telšiai“: J.Balčiūnas 25, M.Motuzas 11.